Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom elvárása?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt éltünk, mikor kitalálta, hogy visszamegy tanulni 3 évre, addig tartsam el. Korábban munkanélkülin volt, 3 hónapot dolgozott az elmúlt lassan már 2 évben össz-vissz.

Jó, én is voltam otthon, de állandóan munkát kerestem, és elláttam egy egész háztartást. Február óta dolgozom, volt, hogy egyszerre két helyen is.

Na de a lényeg:

Én minimálbért kapok csak, amiből egyedül ki lehet jönni, de ketten már nehezen. Ő csak annyi ösztöndíjat kap, amiből a lakás felét meg a bérletet ki tudja fizetni. A kajába már pl nem tud beadni.

Tehát nekem kell a lakás nagyobb felét állni, a kaját és a szórakozást mindkettőnkre, valamint neki is pénzt adni, hogy vehessen magának sütit meg kávét suliban. És ezen felül még hőbörög, hogy az ösztöndíját minek kell leadni, ő azt azért kapja, hogy magára költse.

Meg hogy minek nekem a fizetésem, legyünk egyenlőek, és ha ő nem költhet magára, akkor én se. Csakhogy én dolgozom.


Mit lehet ilyen pasival kezdeni?


2015. júl. 30. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Két dolgon is megdöbbentem.

1. Komolyan léteznek ekkora suttyó, semmirekellő hímvesszők?

2. Komolyan léteznek ennyire degenerált nőstények?

Szerintem szülj neki vagy 2 gyereket. Az lesz csak a tuti boldogság.

2015. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan eltartasz egy pasit ? Úgy rugdalnám kifelé a lakásból,hogy csak na.
2015. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Aha

És a diákmunka? Az én párom is egyetemre járt, az ösztöndíja mellett kb. 80-90 ezer ft-ot hazalapátolt diákmunkával.

Nem jogos az elvárása.

2015. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem jogos, nem az anyja vagy.
2015. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

"És ezen felül még hőbörög, hogy az ösztöndíját minek kell leadni, ő azt azért kapja, hogy magára költse."


Szerinte a fizetésedet, amiért minimum napi 8 órában dolgozol, mire kapod? :-)


Ha a Párom önhibáján kívül munka nélkül lenne egy ideig, akár hosszú hónapokig, nekem teljesen természetes lenne, hogy az én keresetemből élünk, és összehúzzuk a nadrágszíjat, amennyire lehet (bár ő van is annyira előrelátó, hogy régóta fizet olyan biztosítást a keresetéből, ami munkanélküliség estén komolyabb összeget fizet hónapokig, meg tudom, hogy egy ilyen élethelyzetben ezerrel keresne másik állást, és nem hogy nem követelőzne, hanem hálás lenne érte, ha átmenetileg én járulnék hozzá nagyobb arányban a megélhetésünkhöz.)


De, így ezzel a hozzáállással, amit te leírtál?


Nem akarok ítélkezni, nem tudom, hogy milyen végzettsége van a párodnak és mik a reális elhelyezkedési esélyei, de az, hogy a közel két év alatt össz-vissz 3 hónapot dolgozott, az szerintem már eleve elgondolkodtató, és mutat a részéről egyfajta hozzáállást a munkához.


Ha ilyen helyzetben lennék, akkor sem mennék ebbe bele, ha nem minimálbért keresnék, és főleg nem három évre.


A párod munkaképes felnőtt férfi, annyi felelősséget minimum kéne vállalnia a saját életéért, hogy önmagát képes eltartani, és akkor tanul munka helyett és nem mellette, ha arra ő elő tudja teremteni a pénzt.


Szerintem más, hogy egy váratlan krízishelyzetben számít az ember a társára, és nagyon más, hogy tudatosan ki akarja használni.

2015. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szegeny kislany, Teged masszivan kihasznalnak! Megtudod mondani, hogy mit szeretsz egy ilyen partnerben? Nem inkabb a fiunak kellene a tenyeren hordoznia?


Tudod sok kozossegben vannak a katonak, a dolgozok, a herek es a kiralyno (hangyak, mehek, termeszek). A baratod egy HERE!

2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a lakasotok? En nem fernek el koztetek? Engem is eltarthatnal ... a zsebpenzes resz is tetszene :)

(sok jo ember kis helyen is elfer) :D

2015. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogy jogos! Diákként halál egyszerű munkát találni. Én egyetem mellett a legrosszabb hónapban is haza tudok hozni 70 ezret, ami nem sok, de a megélhetésre elég.


Az tök jó, hogy tanul. De emellett nyugodtan elmehet dolgozni. A kettő nem zárja ki egymást.

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!