Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szakítani? Lehet hogy még szeretem?

Figyelt kérdés
Van barátom de vár rám egy harmadik nem tudom eldönteni mit tegyek. A történet nagyon hosszú, csak röviden feltettem a kérdést. előre is köszönöm

2015. júl. 30. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből semmit nem lehet megállapítani,fejtsd ki bővebben.
2015. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 éve van párom és sok a problémánk amit ha megbeszélünk egy darabig jó de utána ismét minden a régi ...van egy fiú barátom 3-4 éve ismerem , mindig is éreztem hogy több mint barát de nem foglalkoztam vele , lassan másfél éve bevallotta hogy többet érez stb...de lezártuk sokszor mert hogy nekem van barátom hagyjuk,...de soha nem bírtuk egymást hagyni mindig csak kerestük egymást, mára már ott tartunk nagyon szerelmes belém,én szerelmes nem vagyok de jóval több mint barátság, nagyon egy hullám hosszon vagyunk és várja hogy eldöntsem mit akarok most már, a párommal ha bele gondolok hogy vége egyből azt érzem hogy megbántam és hiányozni fog pedig tudom hogy belé szerelmes nem vagyok különben nem lenne ez a kétely sem...de mégis akkor miért nem bírom elhagyni? pedig már el kell döntenem mit akarok , ez így borzalmas
2015. júl. 30. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
szuper,de ezt már másodjára írod ki ... senki nem fogja tudni eldönteni helyetted ... ha már nem szereted a barátodat,csak negatív dolgok vannak,akkor szakíts
2015. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyszer ma ki írtam de törölték, elolvasni se tudtam
2015. júl. 30. 09:42
 5/7 facebook012345 válasza:
szia lehet h azert mert kotodsz hozza vagy csak sajnalatbol... lehet h szimpla megszokasbol es igy nem nagyon tudnad elkepzelni massal az eleted...de azt te tudhatod h szereted e még.. légy felnotesebb! :)
2015. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor veszem elé Johnny Depp idézetét: Ha nem tudsz dönteni, hogy kit válassz, akkor válaszd az újat. Ugyanis, ha eléggé szereted az elsőt, észre sem vennél rajta kívül mást.


Nem mondom hogy 100%-ig igaza van, de nagyon tanulságos!

2015. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen van benne igazság ..szerintem is
2015. júl. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!