Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök egészségtudatosság néven kevésbé finom kajákat főz?

Figyelt kérdés
Mivel jelenleg munkanélküli a barátnő, ezért megbeszélitek, hogy ő vezeti a háztartást. Erre kitalálja, hogy ezentúl egészségesen éltek és vesz mindenféle speciális kenyeret, lisztet, tejet, édesítőt, ami szerinte megfelel erre a célra, de a férfi szerint gusztustalan íze van ezekkel az alapanyagoknak a főztjének.
2015. júl. 30. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Kompromisszum? Kommunikáció?
2015. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel a barátnő munkanélkül van, ezért fözhetne magának olyat, neked meg, amilyet szeretnél.

Bár ezek az egészséges kaják elég drágák, jókor jut eszébe váltani.

Ki kezeli a pénzt, és a barátnő kiadásait ki fedezi?

2015. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha akar, Ő éljen egészségtudatosan és egyen úgy.

Ilyen helyzetben én biztos nem kényszeríteném a páromat, ha nem ízlik neki, főleg, hogy ő tart el engem. :)

Kérd nyugodtan a megszokott ételeidet.

2015. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Együtt bevásároltok és magadnak olyat veszel amit te szeretnél enni. Ha nem akar neked olyat főzni amit jobban megennél, mert jól van néha azért megeheted az egészséges kajáit is, de mondd neki mindennap nem olyan fain, te másra is vágysz olykor. Ha abszolút nem csinál neked olyat amit mondasz, mivel most ő rá hárul bizonyos okokból ez a dolog, hát tüntetőleg főzz magadra. Lehet, hogy a végen megkívánja az egészségtelen kaját.
2015. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyukám cukordiétás, mégis tud ehhez alkalmazkodva finom ételeket készíteni, alig vagy egyáltalán nem érezhető a különbség. Én nő vagyok ugyan, de azt gondolnám, hogy aki nem tud ízletes ételt készíteni, az nem ért a konyhához, teljesen mindegy, hogy az egészségtudatosságra fogja. Mondjuk elég drágák tudnak lenni a spéci alapanyagok, pont munkanélküliként jut eszébe költekezni, amikor spórolni kellene?
2015. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Estienne ***** válasza:

Barátnődnek. Egy, drágábbak. Kettő, marketing csak, hogy egészségesebb. A kenyeret szinezik magokkal, talán a glikémiás indexe jobb de attól nem sokkal értékesebb. A liszt ugyanúgy kuka. Tejről meg még nem is hallottam ami jó. Akkor már rizs, hajdinia, krumpli és sok rostban gazdag zöldség. Máris nem olyan drága de minőségibb. A normális édesítő valóban drága viszont jó az íze, max picit hozzá kell szokni.


Az elv szerintem jó, a kivitelezésben találok csak hibát. Nem kell a csilivili fittnesz marketingnek mindig bedőlni...

2015. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bizony ám ezek drágábbak.

És egy nő aki nő, nem egy hisztis liba aki képtelen megállni a 2 lábbal a földön, és ráadásul otthon van egész nap az tud 2 félét is főzni.

2015. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Talán mondd meg neki, hogy neked ez nem jó, és vagy nem esztek ilyen egészségesen, vagy kétfélét csinál...


19/L

2015. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

elég idióta az aki elhiszi ezektől egészségesebb lesz a rákot meg tüdőre szívja a levegővel :D


na de ő mit szólna ha a mentális egészségem érdekében úgy kib***sznám hogy köszönni se tudna? :D na ugye! morcos lennék.

2015. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Anyukámnak a cukordiéta miatt tényleg oda kell figyelni, meg ismerek olyat, aki ételallergiás, szóval neki szintén nem mindegy, mit eszik. De ezek speciális esetek, speciális étrend.


Én túlzásnak tartom ezt az egészségtudatos kampányt, főleg, mert annyi féle van. Apám mesélte, hogy az ő gyerekkorában a fehér kenyeret tartották egészségesebbnek, az volt a drágább, nekik konkrétan csak az ünnepi asztalra jutott, ma meg már azt a kenyeret kiáltották ki egészségesnek, amin ők anno gyerekkorukban tengődtek.


Én nem görcsölök rá ezekre, egyrészt speciális étrendre nincs szükségem, másrészt árérzékeny vásárló vagyok, és lekopogom, a szezonális vackokat és a gyerekkoromban fogorvos által elbaltázott fogaimmal kapcsolatos nehézségeket leszámítva makkegészséges vagyok, pedig mindenfélét szoktam enni és inni, a nagy divatos étrendb*zik kiakadnának egyébként, de nem érdekel, a páromtól sem tagadnám meg soha a finom falatokat. Úgy egyébként meg sportolok.

2015. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!