Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Barátnőm még mindig őriz közös képeket előző barátjával.... Értem, hogy 5 éves kapcsolatot nem lehet csak úgy kitörölni, de normális esetben nem kellene magától is levennie legalább face-ről, engem kicsit zavar... Nem szeretem ezeket a képeket.

2015. júl. 30. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged ez zavar, de ne várd, hogy az ember kitörölje a múltját. Mai napig jóban vagyok exeimmel. Te vagy a jelenében, sose a múltra legyél féltékeny.
2015. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én értem és nem is várom el, h megsemmisítse őket, csak nem szeretem látni őket....
2015. júl. 30. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Face? Még ott virít neki?

Ha az ágy mélyére teszi el, vagy a gépbe jó mélyre, az is zavaró lehet, de face? Adtam is volna a barátomnak, ha nem veszi le. Azt mondtam volna neki, addig nem leszek vele míg nem szabadul meg ettől az emléktől.

Előző barátommal egy hónapja már együtt voltam, amikor még a csajával közös képük mindig fent volt. Mondom vedd már le! Azt mondta: nem tudom mert nem hagyja a rendszer. Egy kis idő után gyanús volt, hogy mindig rossz a rendszer. Kitettem egy közös képet magamhoz. A csajjal akivel a képe volt, azzal távkapcsolatban volt azt tudtam, de azt mondta szakított vele. Később kiderült kimagyarázta neki a mi közös képünket, hogy én csak haver vagyok stb... s nem mert szakítani. Csak nagy nehezen, amikor szerintem a csaj dobta végül de tagadott mindent.

Na ezek után érzékenyen érintenek a volt barátnős képek és nem leszek megértő, hogy az ex képe ott virítson az enyém mellett kb.

2015. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs ez így jól. Ha veled van, akkor ne az exbarátjával közös képeket tegye ki, őrizgesse. Én elváltam, jó mélyre süllyesztettem a volt férjemmel közös képeket (gyakorlatilag csak esküvői képekről beszélünk) és eszembe sem jutna nézegetni. Őszintén azt sem tudom hol van, valahol a szüleim lakásában.
2015. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!