Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megpróbálni a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megpróbálni a kapcsolatot egy olyan férfivel, akivel minden stimmel, de lenézem a munkáját?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a munkája?
2015. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Behajtói állás. Tudom, hogy nem ő adja ki a parancsot, de ő veszi el megmaradt értékeit olyan szegény embereknek, akik annyira nyomorognak ebben az országban, hogy már nem futja számlákat se kifizetni. Csak azért vállalja el, mert nincs más, de személy szerint azt vallom, hogy inkább akkor közmunka, mint egy ilyen munka, amikor fapofával kell kilakoltatni, meg elvinni az emberek cuccait, miközben ők összetörnek...
2015. júl. 30. 16:19
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak rövid ideig csinálja,oké,de hosszú távon nem tetszene.
2015. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Én sem jönnék vele össze.
2015. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estienne ***** válasza:
100%

Jujj, hát nem a legbarátibb munka az biztos. De ő pont a lánc vége, ezért rossz neki. Mindig a rossz hír vivőt ölik meg. De ennyi erővel hibás a rendőr aki megbüntet, az ügyintéző aki a bírságot kiszabja, nem fizetés esetén a polgármesteri hivatal aki megpróbálja behajtani, végül a srác aki kimegy az ingóságért. De beszélhetnénk áramszolgáltatókról vagy bármi állami cégről. Persze a srácot látja közvetlenül az "ügyfél", de jóval több emberen megy át egy ilyen ügy mire lefoglalás lesz belőle. És ők épp annyira hibásak, velük még sincs semmi gond.


Sajnos ez egy ilyen világ, ezt is megkell csinálni valakinek. Attól még lehet jó ember...

2015. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban küldtek egy kocsis könyvet.Ki kellet fizetni, már nem emlékszem, hogy mennyit és ennyi lett volna.

Nemsokára jött egy a levél, hogy nekünk fizetni kell még...szóval lehúzás volt az egész.

Persze mi nem fizettünk.

Na, hívott is a behajtó telefonon, hogy mit képzelünk mi magunkról, tudjuk-e,hogy ő ki/mennyire kemény.:D

2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Behajtói állás? Én nagyon szívesen lennék behajtó, pont ugyanolyan állás mint egy orvos vagy ügyvéd.
2015. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Hogy nekem ebből mennyire elegem van. Nem tudnak az emberek sz@rt se a behajtásról, összekeverik a végrejatással csak húúú de gonosz, és megy a sárdobálás. Fogjátok már fel hogy az emberek fejéhez senki nem szorított pisztolyt, hogy hitelt vegyenek fel. Más a számlák miatti tartozás de az a könnyebben kezelhető. Amúgy megnézném az itt nyavajgók arcát ha a munkaadó vagy saját vállalataik becsődölnek mert nem fizet a megrendelő és nincs ki behajtsa a tartozást. Nem véletlenül van ennek törvényes útja. Esküszöm a tudatlan gyorsanítélő emberek a legkártékonyabbak. Mondom úgy, hogy én nem ezen a területen dolgozom. Kérdező, igazad van ne járj vele ilyen buta korlátolt libától az ég óvjon minden pasit. És most nem az erkölcsről beszélek hanem a tapasztalat nélküli ítélkezésről.
2015. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de tényleg ez hogy működik? ki ijed meg ilyesmitől? most elhiszem időseket kirángatnak meg szegény családokat,de most nem fizetsz kijön,mit tesz? megmondja fáradjunk ki kedvesen? amíg Tek-et nem hoznak engem se érdekelne egyik se :D


hát lenne pár hely ahova mehetnének,megnézném mit állítanak beléjük :D


amúgy ja alja munka ilyen nyugdíjasoknak keménykedők.Meg kisgyerekes családoknak oda állunk tagok.

Meg mert ki van lökve azt hiszi kemény is,ilyen sok ember van,na nekik pont való ez a meló,mert itt gondolom csak látszatra emberkednek :D sőt biztos....:D


de hát ez is munka valakinek, meg ezt is lehet normálisan csinálni,mert őszintén fogalmam sincs hogy működik ez az egész....de ja jogod van lenézni ha nem egyezik az elveiddel :D

csak mondd el neki is.

2015. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A munkája miatt nem szoktam elítélni senkit. Mindenki ott boldogul ahol tud.
2015. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!