Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy valaki az ex családjával töltsön minden évben egy hetet? Főleg ha van valakije akit elvileg szeret.

Figyelt kérdés
Tömören: Van egy kapcsolatom beteg férj mellett. Ápolom. De. benyögi a barátom,hogy az ex élettársának a családjával minden évben együtt mennek horgászni.Azt mondja csak a gyerek kedvéért, aki már 14 éves. Engem zavar.

2015. aug. 1. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös gyerek, és jóban is maradtak, akkor normális.
2015. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát csalod a beteg férjedet, és még te hisztizel azon, ha a szeretőd az exével, családjával és közös gyerekükkel eltölt egy hetet egy évben?
2015. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: csak az anyósékkal van jóban.

Második kommentelő, mielőtt ítélkezel, nézz magadba. Mint írtam, balesetből adódóan, (sex nélkül évekig) kerültünk ebbe a helyzetbe. Nem hagytam el a férjem, mert úgy gondolom,hogy megérdemli,hogy ápoljam. A környzetem, a pszichológustól kezdve a családgondozóig felnéz rám. Nem tudod, min mentem/tünk keresztül. Gyerekeim szerint megérdemlem a boldogságot én is. Ha még mindig így gondolod, akkor remélem egyszer u.ebbe a cipőbe kerülsz.

2015. aug. 1. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
"Mint írtam" - nem, sehol sem írtad. Egyébként meg nagyon ügyes vagy. A gyerekeiddel te töltesz időt? A párodat ez nem zavarja? Csak téged idegesít, ha ő a másik családjával foglalkozna? Nem akartalak megbántani, de ez a bort iszik, vizet prédikál tipikus esete.
2015. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt megértem, ha olyan betegségről van szó, és a pár ebben meg tud egyezni, ritka, de előfordul. Alapvetően nem tartom a kapcsolat melletti viszonyt elfogadhatónak, de van speciális eset, amikor elnézhető.


Gondolom, a 14 éves gyerek a pasié, a barátodé, jól értelmezem? Ha így van, akkor vele kötelessége foglalkozni, és ennyit ki lehet bírni, feltételezem, ő is szeret horgászni, szóval valószínűleg nem szenvedés számára részt venni egy ilyen programon. Te viszont nem biztos, hogy velük tarthatnál, hiszen ott a férjed, aki ápolásra szorul.


Egyébként egy ismerősömnek a férje elvált, és van egy nevelt gyereke, aki nem sajátja ugyan, de úgy tekint rá, és a válás után is ugyanúgy törődik vele, mint hogyha sajátja lenne. Az ismerősöm tudja ezt a helyzetet jól kezelni, és nincs belőle vitájuk. Így ismerte meg, így fogadta el.

2015. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!