Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Párom exe után kijelentette ma nekem, hogy minden nő rabszolga... és annak tartja őket... és amikor mondtam neki, hogy engem ne hasonlítson az exéhez közölte, hogy " nem élünk együtt" én meg paraszt módon hozzá vágtam, hogy " szerencsére"
2015. aug. 1. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a rabszolgás duma erősebb volt...azon kellett volna kiakadni...te meg mond neki azt h menjen az erdőbe vadászni. kbsztt ősember :DDD
2015. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azon akadtam ki :D
2015. aug. 1. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlen negatív ez,mert ha nekem lenne 5-6 rabszolgám,akkor nem nézném le őket,meg ütném verném,hanem megbecsülném őket és csak akkor korbácsolnám meg őket ha szemtelenek,vagy engedetlenek.
2015. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de a bnődnek nem mondod hogy azt látod benne :D nem?
2015. aug. 1. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem mondom neki eszemben sincs,de ő szokta mondani,hogy-nem vagyok a rabszolgád:)-én pedig kedvesen-dehogyisnem.
2015. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az más :D de ő halál komolyan közölte velem, hogy neki ez a véleménye. mert ő anno segített exének a házi munkában és azt mondta hogy nem segített neki, erre ez lett a véleménye. ami valljuk be hülyeség mert attól hogy az a nő bántotta én nem fogom -.- mutass még egy olyan hülye / normális nőt, aki nem követelőzik sőt amióta együtt vagyunk 1 szál virágot nem kaptam tőle és nem vertem ki a hisztit h már pedig pénzeljen, hanem a sajátom költőm, sőt amikor helyettem a kollégáival ünnepelt én vittem utána a hajóra a piát amin voltak. (komp) meg a kaját nekik mert azt kérték vigyek nekik enni... lehet ez a baj hogy ugrálok ahogy fütyül és ezért érzi, hogy megengedheti ezt a stílust.
2015. aug. 1. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
az még okés, h segíted, viszel neki dolgokat, ha esetleg otthon hagyott vmit, meg hasonlók, de ezért a minimum az, h legalább kimutatja, h mennyire szeret, amit nem feltétlen rózsával, meg drága dolgokkal kell, hanem éreztetni, meg kedveskedni viszont. Szóval így azt kell mondjam, h kb. van egy rabszolgája, bár nem látok bele a dolgaitokba, de a leírás eléggé olyan volt, ennyire ne nyald ki a hátsóját, ha nem érdemli meg, mert tényleg csicskát csinál belőled, ha idáig nem voltál az
2015. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
itt nem az a lényeg, hogy kapjak, de tény, hogy mindent megveszek neki ő meg semmit nekem, mondjuk nem is kérek tőle :D de amikor együtt vagyunk akkor bújik, meg csókol ölel, csak jól esne nekem is, ha pl meg lepne olykor olykor, nem felejtette otthon :S nem vette meg a piát, sajtos rudat, pogácsát, és húst süttetek velem, ami nem gond akkor, ha nem jelentene ki ilyet. Inkább a hozzá állása zavar, hogy ez a véleménye. ez a " minden nő rabszolga"
2015. aug. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!