Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nagyon felfújom az ügyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nagyon felfújom az ügyet?

Figyelt kérdés

Mostanában párommal vagy rózsaszínfelhőben vagyunk, vagy "marjuk" egymást...

Pár napja is összevesztünk... Tegnap meg mesélte,hogy ráírt az exére...

3 éve vagyunk együtt és tartottunk egy kis szünetet, a csaj miatt, akivel együtt is volt kb. 2 hétig. (erre írt rá).

Kérdeztem, hogy mit írt neki? De mondta,hogy csak kíváncsiságból írogatott, hogy miket ír vissza a csaj, meg, hogy megkérdezte, hogy találkoznak-e, de elmondása szerint, ha igent mondott volna a csaj akkor sem ment volna le vele, mert nem akar (a csaj nem mondott rá semmit).

Kb. egy hete még ő mondta,hogy elég idegesítő a csaj, meg,hogy nem akarna már vele lenni.


Akarhat többet a lánytól vagy tényleg csak hülyeségből írt, rá unatkozásból?

Nem is idegesített tegnap ez a dolog, meg szerintem látta rajtam,hogy hidegen hagy. De most valahogy nagyon elkezdett (mert tudom milyen rib.nc a csaj...). Nem akarom szóvá tenni, mert akkor talán még piszkálna is vele, hogy miért vagyok féltékeny.


Szerintetek hagyjam az ügyet? Vagy tegyem szóvá neki?


2015. aug. 2. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy ribi a csaj vagy nem...lehet nem is az, de te annak akarod látni. Inkább a párodon gondolkozz el, ő az akinek ott vagy te, mégis másra nyomul. Tartottatok egy szünetet a csaj miatt, gondolom a csaj 2 hét után dobta, azért ment vissza hozzád. Én nem hagynám annyiban. Jegyezd meg, ha valakinek párja van, ott soha nem a harmadik fél aki a bűnös, ha az egyik fél elcsábul.
2015. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a csaj dobta a párom jött vissza hozzám.

Utána a csaj még nyomult a páromra, meg kereste, nem lehetett levakarni sem.

2015. aug. 2. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Csak időpocsékolàs.
2015. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a csaj a ribi, hanem a "párod".
2015. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!