Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak általában csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában csak azokkal flörtölnek és akkor, ha szeretnének valamit a nőtől?

Figyelt kérdés

Vagy mindenkivel flörtölgetnek aki csak útjukba akad?


Nő vagyok, elsősorban a férfiakra vagyok kíváncsi.


2015. aug. 2. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én néha csak próbálgatom magam, gyakorlok. :)
2015. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért, ti is mindig csak azokkal flörtöltök, akiktől akartok valamit? Ugye, hogy nem. Akkor miért lenne ez másképpen nálunk?
2015. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így van. A többi pasi mindenkire rárepül, tök 8 hogy van e párja vagy nincs.
2015. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
sokszor csak tesztelés megy. máskor meg csak egyszerűen a meglévő képességeket használják különösebb cél nélkül. ha nézel ki valahogy akkor simán rádugrik bárki aki úgy érzi sikeres lehet. mondjuk idősebb férfiak simán flörtölnek csak azért is hogy egy pici időre foglalkozzon vele egy fiatalabb hölgy. itt ugye nem kérdés hogy lehet-e valami. vagy többnyire nem. akivel te is akarsz valamit, annak érdemes egyértelműen értésére adnod, hogy érdekel
2015. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen, többnyire csak azokkal, de lehet h csak frissebb árút, vagy valamit olcsóbban akarok megkapni.
2015. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Én általában igen, de nem mindenkinél van ez így, én alapból komolyabb, zárkózottabb típus vagyok. Haver meg egy igazi bohóc, az szinte minden nőnek húzza az agyát, kifejezetten csúnyácska nőket is is szédíti és bókol nekik.
2015. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!