Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Elítéltek?

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen van egy 4 éves fiunk, és én leírhatatlanul szerelmes vagyok (tudom, hogy ez az, nem csupán egy fellángolás), csak az a baj, hogy nem a páromba. Elhidegültünk egymástól, nem kapok semmi szeretet, semmi kedves szót.


Nem kerestem én az új lehetőségeket, Ő talált rám. Kimondhatatlan az az érzés, amit táplálok iránta. Nem éreztem ilyet kb. 12 éve. Felüdít, felpezsdít, elveszi az eszemet. A bókok, a pillantások, a kacér mosolyok megbabonáznak..


Nem volt még testi kontaktus, nem tudnám megtenni a férjemmel, de ellenállhatatlan vágyat érzek rá...


Tudom, hogy a "kérdésemnek" nem sok értelme van, inkább arra lennék kíváncsi, hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben.


Kérlek ne rakassátok át másik kategóriába!


Meg arra is megkérlek benneteket, hogy ne pontozzátok le a másik válaszoló írását! Köszönöm!


2015. aug. 2. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem tennék semmit, amíg a férjemmel át nem beszéltem, hogy ő küzdene-e még a kapcsolatunkért , vagy sem. Harc nélkül nem hagynám el a családomat, nem robbantanék.
2015. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%

Senkinek sincs joga ítélkezni. A te életed, a te döntésed.

De!

Biztos, hogy te elegendő szeretetet, törődést adtál a férjednek? Lehet, hogy ő is ugyanezt érzi.

Miből gondolod, hogy x év múlva jobb lesz ezzel a másik férfival, mint most a férjeddel? Ha lépsz, akkor ezeket mind-mind vedd számba.

Nem te leszel sem az első, sem az utolsó, aki elválik, és új életet kezd.

Egyetlen egy dolgot tarts szem előtt, hogy az a pici gyermek a lehető legkevésbé sérüljön meg.

2015. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

ha megteheted ,költözzetek szét kicsit a férjedtől.elhiszem ,hogy rossz lehet így élni.aztán vagy visszamész ,vagy nem.de az a baj,ha szerelmes vagy másba ,akkor szerencsétlen férjed teperhet 1000rel ,max csak sajnálatból leszel vele.

azt ajánlom ,ne ugorj rögtön a másik kapcsolatba és ne csald meg a férjed.

2015. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%
Az a másik fél mit érez? Neki nem csak egy kaland? Nehogy nagyot koppanj.
2015. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor hallottam már, hogy ha az ember a régi kapcsolata megmentésébe tenne annyi energiát, mint az új, titkosba, akkor nem lenne gond a régivel sem. Neked is tenned kell hogy a mostani párod újra figyeljen rád! Ez közös ügy. Nem szabad csak várni hogy egyik nap majd rózsával és reggelivel kelt...
2015. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Elhiszem hogy szerelmes vagy,de most jo meg szep...de ha egyutt elnetek es elhagynad a ferjedet,szerintem mar nem is lenne olyan izgi ezzel a (szeretovel)

Elmúlik a rózsaszín köd...de ezt mondanom se kell sztem te is tudod.

A kisfiú aki csak 4eves mindig akadály lenne a mostani (szeretodel)


En mindenfele kepen azt mondom elne hagyd a ferjedet.azert vet el feleségül mert szeret azert van közös Gyere mé szeret.

Minden embernek van jo es rossz tulajdonsága.a te férjed fogadott olyanam amilyen vagy.


A mostani szerető igazi énjét nem ismered (csK lakva ismeri meg az ember hogy kivel el)

Lehet o ne. Tudna torelalni a te rossz termeszeted vagy te az övét.


Inkabb próbálj nyiltan osszinten megbeszélni a ferjeddel...hogy mi hianyzik a kapcsolatotokbol ed ujra felpezsditeni!

Te is jol jársz,es a fiad vsaladod is!!


Nem ram tartozik ezert mégse kérdezem"ha lefekudtetek"csak az újdonság miatt volt forró!!

Nem biztos hogy a szeretőd mostoha, nevelo apukának is jo lenne!itt mar nem csak szol hanem ugyanugy a kisfiadrol is!


27N

2015. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyanebben a helyzetben szakítottam a párommal. Aztán belekezdtem az újba. Nem vált be, közben rájöttem, hogy nem azt akarom, a régi párom is rájött, hogy nem kellett volna ezt hagyni, így visszataláltunk egymáshoz. De az a szerelem szép volt, nem tudlak elítélni emiatt (más miatt sem tenném, nem szoktam ítélkezni). :)
2015. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

én tesztelném, hogy csak szórakozik e velem az illető, elvégre jelenleg neki kötöttségek nélküli(hogy úgy is házas anya vagy)kapcsolatot jelenhetsz csupán. hogy később mi lesz, az még nem kérdés.


ő lehet benne lenne szerető szerepben is, mert csak "az" kell alapon.

szerintem tudja is jól, hogy a "tenyeréből eszel".

és ha a férfi irányít, akkor nem valószínű, hogy egy szent szerelemről van szó.



nem ítéllek el biztos pezsgős érzés, az életben ált úgy van, hogy a rendes érjek papucsok, és más pasik meg egyből megmozgatják a női ösztönöket az emberben.

2015. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem ítéllek el, sőt megértelek. Nekünk is volt egy ilyen időszakunk, bő fél év. Nekem is volt egy "szerelem" a láthatáron, akármi is lehetett volna belőle. De mérlegeltem. Sokat beszélgettünk a párommal, hogy mi a gond közöttünk, helyre lehet-e még hozni, a tüzet újra lehet-e éleszteni. A szex már egyáltalán nem működött, csak éltünk egymás mellett, felemésztettek a napi gondok, teendők. Csak "odavágtunk" egymáshoz 1-2 mondatok, aztán ennyi volt a napi beszélgetésünk. De a fiamat tartottam szem előtt, ő is 4 éves volt ekkor. Imádja az apját, nem tehettem volna meg vele, hogy elszakítsam őket egymástól, arra meg végképp nem lettem volna képes, hogy én elhagyjam. Sok küzdelem, beszélgetés végül meghozta az eredményét. Figyelünk egymásra, nem csak tőle várom a kedveskedést, hanem én is adok. Ha látom, hogy mogorva, rossz kedve van, csak odamegyek, megölelem, adok egy puszit, aztán megyek a dolgomra. Ez neki elég, és nekem is elég ennyi, ha rossz passzban vagyok. Most már testvért tervezünk a fiúnknak, aki remélem jövő nyárra már köztünk lesz.
2015. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-essel egyetértek.

Egyébként ajánlom, hogy nézd meg az Apro titkok című filmet, pont erről szól.

2015. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!