Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám éreztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám éreztetni a párommal, ha nem változik szakítok vele?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 hétben nem fogalalkozik velem.

Alig találkozunk, mindig arra fogja, hogy nyűgös (egy olyan dolog miatt, ami igazából eddig sem úgy volt ahogy ő akarta, de itt hosszú lenne leírni).

Néha bunkózik is velem. Ma mondtam neki ezt a dolgot, hogy hanyagol, erre a válasza ne szenvedjek mindenért...


Nagyon rosszul esik ez nekem, de ezt tudja is.


Mivel tudnám éreztetni vele, hogy nem fogom sokáig ezt elviselni?

Mert a szavakból nem ért....


2015. aug. 2. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
együtt is éltek?
2015. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt
2015. aug. 2. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor úgy könnyebb.

Figyelj ha kommunikációval nem megoldható, ha ott állsz előtte és hiába mondasz bármit határozottan magasról lesz**arja akkor eleve nincs is miről beszélni...azaz nem sokat.

Ha lesz**arja de akarsz még foglalkozni ezzel akkor ne menj hozzá ne keresd őt,írj neki egy sms-t hogy ma nem fogsz elérni mert bulizni mentünk.

2015. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap ezért dobtam a nőmet. Nem értette meg és ugyanígy viselkedett. Nekem meg elegem lett belőle.
2015. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra, hogy nem keresem, de igazából nem is keresem őt magamtól mióta ilyen. A bulizást tudná, hogy kamu :D nem vagyok bulizós
2015. aug. 2. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne éreztesd vele, hanem mond meg neki kerek perec, hogy vagy változtat, vagy vége. Ha kell, ne is legyél vele kontaktban pár napig, egy hétig esetleg, sem telefon, sem messenger, sem találkozás. Ha nem vesz komolyan továbbra sem, nincs miről beszélni.
2015. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, úgy a legtisztább.


19/L

2015. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen az lenne a fő, hogy megmond, de ha nem érdekli akkor vagy találj ki valamit amit Ces_one is írt vagy gondolkozz el a jövőtökön.
2015. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deákné Cintia válasza:
Kölcsönösen legyél vele bunkó, lekezelő, észre fogja venni mert a pasik nem birják a lányoktól a bunkó stílust :)
2015. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!