Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok eléggé fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok eléggé fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés
27 vagyok a barátom 26. 4 éve vagyunk együtt, már 1 hónapja együtt élünk, előtte kb heti 3x találkoztunk, mert 50 km-re laktunk egymástól. Ő most végzett az egyetemmel. Az a terve, hogy pénzt gyűjt, és 1 éven belül kimegy Németországba. Neki ez a vágya gyerekkorától kezdve. Azt mondja, szeretné még jobban beszélni a nyelvet, tapasztalatot szerezni, itthon már neki unalmas. De én eddig azt hittem, hogy csak pár (2-3) évről lenne szó, múlt héten viszont közölte, hogy minimum 5 év, maximum 10. Szeretne pénzt gyűjteni ott, hogy itthon kertes házat vehessen, illetve egy kis befektetni valót, mert élete végéig azért nem akar gépészmérnök lenni, más irányba is elmenne. Én viszont nem akarok elszakadni ilyen messzire otthonról, a barátoktól. Pár évet még kibírnék külföldön, de ennyit nem. Meg félek, hogy akkor már soha nem is akarna hazajönni. Meg a gyereknevelés is nehéz ilyen messze a szülőktől. Én amúgy nem igazán beszélek németül, ő jól beszél, meg tanult kinn 1 évet, és nagyon bejött neki, de hiába mondom, hogy dolgozni más lesz, mint egyetemistának, sokkal kevésbé fog neki tetszeni. Mit tanácsoltok, hogyan vehetném rá, hogy az én érdekeimet is nézze, na csak a saját álmait hajszolja.

2015. aug. 2. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

" de hiába mondom, hogy dolgozni más lesz, mint egyetemistának, sokkal kevésbé fog neki tetszeni"


Ezt meg honnan veszed?


" hogyan vehetném rá, hogy az én érdekeimet is nézze, na csak a saját álmait hajszolja."


Ha magatol nincs benne ilyen szandek, akkor sehogy.

2015. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy őt nem kérheted meg hogy mondjon le az álmairól. Itt az az alapvető probléma hogy téged nem kalkulált bele. Mert akkor úgy igazítaná az elképzeléseit.
2015. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!