Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Most làtom facebookon,hogy a pasim làjkolgatja a kollëgàja barätnöje këpeit.


Most jött össze a srâc a csajjal ës a csaj ma kitett egy këpet,amin ö szerepel ës ugye mefjelölte rajta a pasijät is.

Ës mivel a pasim ieröse a sräc (mert haverok) igy a päromnak is megjelenik a kèp a csajrol. Ës läjkolja is



Nelem ez nagyon rosszul esik,szovà is tettem neki, erre kiröhögött


2015. aug. 2. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:

A csaj a k3pen amugy a pasija (aki ugye a pärom haverja) mellett äll.


Mondom minek kell làjkolgatni,föleg h egyedül van rajta?

Erre Ö röhögve,, mert a Peti kocsija mellett àll ës jo a verda,,


Most komolyam,tudja hogy fëltëkeny vagyok èa kevès az önbizalmam is... Erreëg ilyenekkel ràtesz.


Komolyan mäs nöjère csorog a nyàla??????

2015. aug. 2. 23:02
 2/4 A kérdező kommentje:
*kocsija mellett äll
2015. aug. 2. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de neked van valami szellemi fogyatékosságod vagy csak nem értesz magyarul? Ezzel a felfogásoddal soha egy boldog párkapcsolatod nem lesz, elmarod majd magad mellől a párodat mindig... Ebben semmi sincsen, hogy az ember belájkol egy képet az interneten... Na majd amikor rajtakapod, hogy a csaj képére veri a farkát, akkor hisztizz, hogy csorgatja rá a nyálát... Ott az autója a haverjának, simán lehet, hogy tényleg amiatt kedvelte a képet, de ilyen esetben amúgy teljesen normális indok az is, hogy örül annak, hogy összejöttek és együtt vannak. Ne lássál már mögé semmit, főleg, ha szegény megmagyarázza neked, és tényleg semmi okod a hisztire. Én nő vagyok, de ha a párod helyében lennék, még egy ilyen problémázás, és repülsz. Nincs ehhez türelme az embernek, meg idegei...

Amúgy te engeded a párodnak, hogy nő ismerősei legyenek, vagy dolgozzon nőkkel, szóba álljon velük? Egyáltalán lehet egy légtérben rajtad kívül más nővel?

2015. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogosan röhögött ki a barátod.
2015. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!