Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is nehez husegesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehez husegesnek maradni a parotok mellett? Ha nem is megcsalni, de nem flortolni masokkal hogy birjatok ki?

Figyelt kérdés
Nekem sosem sikerult. Most eletemben eloszor ugy erzem szeretek valakit es harom honap alatt nem leptem felre, viszont beszelgetek masokkal, es mar rosszul vagyok amiert nem tudok veluk elmenni egy randira, de semmikepo se szeretnem elvesziteni az aktualisat. Mit tudnek csinalni? Nyitott kapcsolatrol hallani se akar :(
2015. aug. 3. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem való neked a komoly kapcsolat szerintem. Ha ilyen típus vagy, azzal könnyítenéd meg a saját és a párod életét, ha eleve nyitott kapcsolatra keresnél párt.

Így senki nem sérülne, te is boldog lennél és a párod is.


Én speciel teljesen jól bírom, őszintén szólva észre se veszek más férfit a páromon kívül. Egyszerűen nem hat meg.

Pedig munkahelyen vagy az utcán nálam is be szoktak próbálkozni, de teljesen hidegen hagy. Leginkább idegesít. Amikor szingli voltam, bár volt némi izgalom a randizgatásban, nagyrészt szenvedtem az örökös kereséstől, a valós mély érzelmek hiányától, hogy valakihez odabújhassak őszinte szerelemmel, akiről tudom, hogy ugyanezt érzi. Ezeket a szex, meg az alkalmi kapcsolatok, randik nem tudják pótolni.

2015. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem igazán sikerül megfelelő partnert találnod. Nekem sosem volt igényem arra, hogy párkapcsolat mellett flörtöljek, randizzak vagy bármi mást csináljak. Egyszerűen bőven elég (volt, és most is az a jelenlegi kapcsolatomban) mindaz, amit a párom nyújt, fel sem merült bennem, hogy haverkodási szándékon túl beszélgetni akarjak más férfiakkal. Ha kielégít a másik szexuálisan és lelkileg is, eleget bókol, érezteti velem, hogy értékes vagyok és hogy szeret, akkor mégis mi szükség lenne hűtlenségre? Mondjuk én eleve azt vallom, hogy akinek valami nem jó a kapcsolatában, az nyissa ki a száját, és mondja el, próbálják megoldani, vagy szakítson, de ne csalja meg a másikat.


Viszont ha te egyszerűen ilyen típus vagy, aki nem tud megmaradni egy ember mellett, bármennyire is szereti és bármennyire is megkap tőle mindent, akkor is csak azt tudom mondani, hogy rossz partnereket választasz. Olyasvalaki kellene melléd ebben az esetben, aki hasonló beállítottságú, és nyitott kapcsolatban tudnátok élni. Nincs ezzel semmi baj, ha mindkét fél számára megfelel :)

2015. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy flörtölés belefér a hosszabb párkapcsolatba. Sőt, véleményem szerint szükséges is, hogy az ember érezze, mások szemében is lehet vonzó. Nyilván egy határon belüli flörtölésről beszélek, ami a másik felet nem sérti. A gond nálad inkább az, hogy ez 3 hónap után jelentkezik, valószínűleg nem vagy érett egy hosszútávú kapcsolatra, elköteleződésre. Ami változhat, ez csakis rajtad áll, hogy kész vagy változni, fejlődni.
2015. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán kibírom!
2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A flörtölés belefér, persze mértékkel. Megcsalásra igényem sincs. Szerintem nem szereted eléggé a párod.
2015. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose voltam flörtölős. Nem érdekel, hogy vadidegen ember mit gondol rólam. Nekem a párom véleménye számít.
2015. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!