Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kivagyok. Komoly a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok. Komoly a dolog, úgyhogy légyszi őszinte válaszokat. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy lány/fiú, akivel már régebb óta együtt vagytok. Fiatalkori szerelem, ami már az elején komolynak indult azzal a céllal, hogy egy napon összeházasodtok. Nagyon sok minden összeköt benneteket, rengeteg emlék, fogadalom. Egy nagyon mély, szoros kapcsolatról van szó.


A kapcsolatban viszont vannak bökkenők. Olyan dolgok, ami miatt nem vagy boldog. Röviden: Lelki dolgok. (Ide nem írom ki, de akit érdekel esetleg priviben megírom mi a probléma)


Adott egy másik személy, aki tetszik nektek nagyon. Pontosan tudjátok, hogy mindazon hiányosságokat, amit a párotoktól nem kaptok meg, ő megadná nektek.


Viszont ott van a hosszú párkapcsolatotok, azzal az emberrel, akivel örökkön-örökké szól a dolog.


Mihez kezdenétek? Komoly a dolog, úgyhogy légyszi őszinte válaszokat. Ti mit csinálnátok?


2015. aug. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, nagyon fiatal vagy. Az örökkön-örökké elég hosszú idő, és minél korábban hozol ilyen döntést, annál valószínűbb, hogy tévedsz. Kívülállóként nézve valószínűleg a kapcsolatotok egyféle baráti, testvéri kapcsolat, de már rég nem a szerelem köt össze titeket, hanem az emlékek és fogadalmak. Mindketten változtok, főleg a tinédzserkor és fiatal felnőttkor az, amikor akár egyik hónapról a másikra 180 fokos fordulatot vehet egy-egy témához való hozzáállásotok. A párod már nem az az ember, akire szükséged van. Előbb-utóbb egyre jobban eltávolodtok, és meggyűlölitek egymást, ha kényszerből (fogadalomból)vagytok egymás mellett. Ha még időben szálltok ki a kapcsolatból, akkor viszont maradhattok barátok.. de ami nem megy, azt ne erőltessétek, akarattal nem lehet érzéseket befolyásolni.
2015. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki lesz az életben a társad, nem egy kapcsolat elején meghozott döntés. Fogadalomból különösen nem. Egész biztosan sok dolog köt össze benneteket, hiszen együtt nőttetek fel, csak nem biztos, hogy erre lehet alapozni egy felnőtt párkapcsolatot. Az évek alatt változtok, és különösen kamaszkorban változik mindenki sokat, ami egyáltalán nem baj. Most lehet, amit mondani fogok nem hangzik olyan romantikusan, mint a te elképzeléseid a párkapcsolatról, azt gondolom nem jó, ha valaki korán bezár, nem szerez tapasztalatokat, mert akkor honnan tudja, mire is vágyik valójában. A kapcsolati elképzelések tapasztalatok során át formálódnak, amire nincs lehetőséged, ha egy ember van egész életedben. Természetesen nem azt mondom, hogy ugráljanak az emberek egyik kapcsolatból a másikba, hiszen, ha gondok vannak, az első, hogy azokat megoldjuk. Csak nem mindegy, hogy az ember 18 vagy 38 éves. Nagyon nem.
2015. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom miről beszélsz. 30 fölött vagyok és ugyanígy indult az első, legkomolyabb szerelmi kapcsolatom. Még "szerződést" is kötöttünk, ez is a naivságunkról tanúskodik. Már rég nem vagyunk együtt, köszönhetően az iskolának és annak, hogy új embereket ismertünk meg. Nekem nagyon hiányzik és tudom, hogy Én is hiányoztam neki sokáig.


Viszont, ha bejött a képbe egy másik és matekozol rajta, akkor ott már bibi van! Nálunk is veszekedés volt amiatt, hogy volt egy srác akivel bulizni járt, aki le akarta kapni, de "csak barátok"...


Nem cserélnék veled, mert nagyon kemény dióval vagy szembe. Ha én visszamehetnék az időben, változtatnék pár dolgon, hogy ne így alakuljon az életem. Szóval bárhogy is dönts, hatással lesz az egész további életedre!

2015. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakivel az ember hosszú évek óta együtt van és tervezgetett, tervezget az nem jelenti azt, hogy ő lesz azaz ember akivel le is éli majd az életét.


Csupán azért mert hosszú évek óta együtt van 2 ember az nem jelenti azt h emiatt együtt is kell maradni.

2015. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Az, hogy valakivel az ember hosszú évek óta együtt van (akár már a férje is) az ma már sajnos, nem jelenti azt, hogy ő lesz azaz ember, akivel le is éli majd az életét. 16 év után elváltunk :(((
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!