Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta együtt élünk párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta együtt élünk párom egyre jobban rosszindulatú megjegyzéseket tesz. Miért van ez?

Figyelt kérdés

pár hónap ismeretség után összeköltöztünk,hogy ismerjük meg egymást. Szép lassan utána minden más lett mint mikor jártunk már nem érdekelte úgy a szex már nem várt, már nem mentünk vacsorázni meg ilyenek. Tudtam, hogy ez ezzel jár de most 1 év után nagyon durva amit tesz. Mikor kérdezek valamit flegmán válaszol, fejemhez vágja vagyis érezteti,hogy vett nekem valamit és most nincs pénze amire kellene, hazajön lefekszik alszik vagy épp netezik alig beszél velem. Mikor összejöttünk rögtön leült mellém mentünk ide oda hozzám bújt.

Nem gondoltam volna róla annyira érzéki,kedves nyugodt ember volt. Azért költöztünk gyorsan össze mert már nem vagyunk húszévesek nincs mire várni.

Többször megkértem,hogy egy két dologgal nem viccelődjön mert nekem az fáj rosszul esik, bocsánatot kért és rá 1 órára újra csinálta. Majd nevetve azt mondja ez csak vicc már ezt se lehet?

Mit ronthattam el? Gyors volt az összeköltözés?Nagyon kimutattam már az elején neki, hogy fontos nekem ő más mint a többi.Értékelte is de egy ideje már nem.Mindig eszembe jut az a pár hónap ami olyan csodás volt szivesen újra átélném.Nagyon fáj amit tesz és ilyenkor a régi dolgokra gondolok úgy jobb.


2015. aug. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokták mondani, hogy lakva lehet megismerni a másikat.

Egyszerűen elmúlt a rózsaszín köd, ami az udvarlási és kezdeti szakaszra jellemző. Mondhatni rádúnt, megkapta, ami kellett, de már nem vagy izgalmas, meghódítandó, csak megszokás. Szerintem keress mást, és örülj, hogy ilyen hamar kimutatta a foga fehérjét.

2015. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező jól nézel ki?
2015. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez szokott így lenni. Ez nem világtragédia, nem vagy szerencsétlenebb másoknál.

Nem biztos, hogy korai volt az összeköltözés, idősebbek már tényleg hova várjanak éveket.

Ilyen ember, minden kapcsolatban kell egy jó adag idő mire a másik valamennyi oldalát megmutatja.

Tán még jobb is, hogy így hamarabb kijöttek a dolgok.

Az első pár hónapban szerintem az emberek többségét kenyérre lehet kenni, aztán amikor már csillapodnak azok a felfokozott érzések akkor válik el, hogy ki hogyan viszonyul a másikhoz.

2015. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sose bántottam meg vagy ha néha ami nem annak volt szánva megsértődött kikérte magának, és rosszul esett neki de mikor ezt mondom neki ,hogy nekem is rossz nem érdekli.

Nem szeretném elhagyni de ilyet sose tapasztaltam más kapcsolatban. Annak igen örülök, hogy hamar kiderült ez. Igy megmarad kellemes emléknek a randizgatások.Szomorú,hogy én ugyan úgy igényelnék minden mint akkor akár szexuális téren, akár a kapcsolatban és annak ellenére, hogy ezt elmondom nincs változás.

2015. aug. 3. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Privátban szívesen elmondom, miről van szó. :)
2015. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy normálisat, mert ez idővel csak rosszabb lesz. Semmibe nem néz téged ez az ember.
2016. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!