Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kérdések és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibcsi25 kérdése:

Mit tegyek? Kérdések és részletek lent F/25

Figyelt kérdés
Szóval nem is tudom, hol kezdjem. A párom lekvárt akart főzni a fügéből, persze mint minden férfi én is úgy gondoltam, hogy az a gyümölcs meggyalázása. Szóval mire hazaért én fügebort csináltam belőlle. Szerinte alkoholista vagyok és azt mondta, hogy szedhetem a sátorfámat a borral együtt. Az lenne a kérdésem, hogy ki az aki szívesen inna velem a borból és ki az aki befogadna egy ilyen ártatlan jólelkű, jóképű ;), szorgalmas férfit :) kb 10 liter bor lesz. Várom a segitségeteket.
2015. aug. 3. 19:16
 1/6 anonim válasza:
Ha ennyire bort akartál készíteni, akkor miért kellett a háta mögött? Miét nem feleztétek el a fügét? Úgy mindenki megkapta volna amit akart.
2015. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D ez nagyon jó ismerkedős szöveg.
2015. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Ha végig gondolod akkor ha a fele gyümölcsből lenne csak bor akkor sajnos alig lenne 5 liter bor. Namost az még egy normális bulihoz sem elég. Tudom most azt gondolod, hogy annyi fügéből lehetne egy csomó lekvár ami rengeteg palacsintára elég lenne, de attól sajnos nem lehet berúgni.
2015. aug. 3. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Csúcs vagy:-) Bejött a dumád:-) De nem fogadlak be a boroddal az ojákoló bébijeim meg a férjem mellé:-)
2015. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha testvériesen elfelezzük, hozzám jöhetsz. És igazad van, mert ez a gyümölcs meggyalázása. Az egyetlen hely, ahová a gyümölcs kerülhet, az a cefréshordó. Sempre
2015. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha iszogatjuk a bort nem zavar a sírás :) a férjed nem szereti a lőrét? Neki kicsitt többet adun és máris nyugodtan fog pihenni :)
2015. aug. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!