Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meleg) Hogyan mutathatnám ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg) Hogyan mutathatnám ki a szeretetemet?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 3 és fél éve vagyunk együtt.

Ő az a cuki fiú, tudjátok, aki felsegíti az időseket a buszra meg ilyenek. Én pedig a 100%-os ellentéte. Nem hatnak meg sem idősek, sem gyerekek, sem kutyák. Mindent kizárok.

Gyakran vele is úgy bánok, mint mindenki mással, lenézem. Vagyis igazából nem, soha nem tennék olyat, egyszerűen csak úgy jön le. Néha úgy beszélek vele, mint valami kutyával.

De még életemben nem szerettem senkit ennyire, mint őt. Ő a legjobb barátom is, minden apró hülyeségen halálra tudjuk magunkat szakadni, viszont ezzel megegyezőleg minden bolha dolgon nagyon csúnyán össze tudunk veszni.

Engem zavar, hogy Ő nagyon féltékeny típus, őt meg hogy én meg egy tapló vagyok.

Kb másfél éve volt egy szakításunk egy nagy veszekedés után.

Egy hónapig nem is beszéltünk. Az az egy hónap volt életem legrosszabb időszaka, élni nem volt kedvem.

És most azokat a jeleket látom, mint akkor.

Próbálok megváltozni, de akármennyire is próbálkozok mindig kicsúszik valami bántó a számon, és annyira utálom már magam emiatt. Az életemet adnám érte, és ez nagy szó.



2015. aug. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanuld meg azt mondani, hogy ne haragudj vagy bocsánat.


Én nőben vagyok ilyen mint te, lekezelő, hideg, bunkó sokszor. És ha stresszes, nehéz élethelyzetben vagyok, vagy rossz hangulatban, gyakran a páromon csattant régebben. A férjem meg érzékenyebb típus, akit ez nagyon megbánt.


Neki fontos, hogy tudjak bocsánatot kérni, őszintén elmondani, hogy mi a bajom. Nem baj, ha nem rögtön, mert nekem is kell idő, amíg lenyugszom, de pár perc múlva odamegyek hozzá és bocsánatot kérek, elmondom min húztam fel magam, mi bánt annyira. AKkor meg tudjuk beszélni.


Szerintem rajtad is sokat segítene, ha valami bántót mondasz, hogy utána nyugodj le, próbálj bocsánatot kérni. Nekem elsősorban 1-2 egyedül töltött perc segít a lenyugvásban.

2015. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán beszélgessetek
2015. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

törődéssel. Használd a szeretlek,a sajnálom, a köszönöm, szavakat.

Beszélgessetek. Mondd el neki,amitt leírtál,hogy az életed adnád érte, meg a fontos dolgokat.

Mondd elneki hogy mik azok a dolgok amik bántanak (hogy féltékeny)és,hogy te szeretnél változni de ez nem megy könnyen.Mondd neki gyakran,hogy szereted,tegyél kedves gesztusokat.


Kérdeznék valamit ami nem teljesen tartozik ide.

Mit gondolsz mi miatt lett ilyen a személyiséged?

Történt esetleg veled valami ami miatt ilyen lettél?


Úgy ggondolom,hogy először tudnod kellene arra a választ hogy mi miatt vagy ilyen,és utána tudnál változtatni.

2015. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!