Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan döntsek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan döntsek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal (2 évig voltunk együtt), egy összeveszés miatt. Nagyon sokat veszekedtünk előtte is, minden apró dolgon képesek vagyunk vitázni.:/ Aztán rá kb. 4 hónapra újra összejöttünk. Azóta is volt már veszekedésünk, egy nagyobb is, amikor itt hagyott és visszakönyörögtem magam, mert nem tudnék nélküle élni. Szeretjük egymást, viszont most a munkája miatt hetente tudunk találkozni, ezen is vitázunk sokat, meg szinte sehova nem enged el a barátnőimmel, neki a haverjaira meg mindig van ideje. Közben megismertem egy másik srácot, vele beszélgetünk, és azt érzem, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Tudja, hogy van barátom ezért nem annyira közeledik felém, de azt mondta, hogy ha nem lenne, akkor ő komolyan gondolná velem, ha én is vele. Nem tudom mit csináljak.. néha azt érzem, hogy lehet nem volt túl jó ötlet összejönni az exxel, mert továbbra is mindennap összeveszünk. Szerintetek ilyen helyzetben mi lenne a megfelelő döntés?

20/L


2015. aug. 4. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Elso korben az 'exeddel' azonnal szakits, mert ez igy nem allapot, latom kezd felnyilni a szemed, de meg mindig nem teljesen.


Aztan a masik sraccal vagy alakul, vagy nem, mindenesetre egyedul is sokkal jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amit feljebb irtal.

2015. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jelenlegi kapcsolatodnak biztos, hogy semmi értelme.

Viszont az, hogy kivel vagy egy hullámhosszon, az nem pár hét vagy hónap alatt derül ki.

2015. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatodból talán jobb lenne kilépned,hiszen hosszú távon ez tarthatatlan állapot.Nem kéne megvárnod,míg megutáljátok egymást,mert így az lesz a vége.A másik srácot meg ismerd meg jobban,aztán ennek fényében tudod eldönteni,valójában működne-e vele bármi.Hiszen mondani sok mindent lehet,de csak úgy derül ki,tényleg annyira közös-e a hullámhossz,ha kiismered.
2015. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!