Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat-hogyan szálljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat-hogyan szálljak ki, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Együtt élek egy fiúval, akibe időközben nagyon beleszerettem, halálosan. Ő is vonzódik hozzám, így kialakult köztünk egy viszony. Ő viszont nem akar kapcsolatot, mert egyrészt még nincs túl teljesen az exen, másrészt az élete is romokban. Én viszont nem elégszem meg ennyivel, mivel szeretem. Ugyanakkor, pont emiatt, kiszállni is képtelen vagyok, mert belehalnék, ha teljesen elveszíteném-egyébként ő is. Továbbá elköltözni sincs lehetősége egyikőnknek sem. Adjatok kérlek tanácsot, mit tehetnék, nagyon reményvesztett vagyok! :(

2015. aug. 4. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem lehet költözni??

mindig van megoldás pedig,most az jobb ha életed végéig többet nem lesz hozzá közöd?


el kell dönteni mi a fontos és mi kevésbé,ha a másik akkor lépni kell.

bár ha neki nem vagy az ez nehézkes lesz :D

2015. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem erőlteted a kapcsolatot, mert lelkileg nincs rendben a srác. Nem is értem, hogy lett így köztetek együttélés. Támogathatod lelkileg, de ne várj tőle szerelmet.
2015. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, albérlet, lakótárs, régi ismerős, így költöztünk össze, hogy mégse idegennel kelljen...
2015. aug. 4. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Húú, háát nem egyszerű!!

Ha már együtt éltek, az már vmiféle kapcsolat. Másfelől, ha vonzódtok egymáshoz, akkor miaz hogy nem akar kapcsolatot??!!

Ha jó így neked akkor folytasd (bár nem hinnéém, mert többet akarsz ennél)ha már nem bírod, mond meg neki hogy mi a helyzet, nem látod hogy ez a dolog fejlődne, .. így el fog veszíteni.

Könnyű másnak tanácsot adni, ... nálam is hasonló a szitu, csak én nem érzem rajta hogy annyira akarna. Én odáig vagyok érte, ...de barátok vagyunk, olykor extrákkal (előtte "jártunk"). Ki akarok lépni, mert csak felemészt!! Ha nem akarod húzni az idődet, akkor lépj!!!

2015. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy lépsz ki egy ilyen kapcsolatból, hogy nem dugsz vele, nem? Dehát ha mindened a dráma akkor hogy másképp lenne izgalmas az életed?

Meg ez a duma, hogy nagyon akarja, de mégsem mert az ex, mert élet romokban, hihetetlen ostobaság az egész.

Felnőtt emberek, de gondolkodási szint mint egy 6 éves gyereké, ember feje belefájdul.

2015. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy ostoba drámázás az egész. Egyszerűen csak egészségügyi ürítést akar néha rendezni aztán annyi.

Nem kell vele kefélni és akkor probléma megoldva.

2015. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!