Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is tapasztaljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok, hogy lassan már több lesz a laza szexre épülő kapcsolatok, mint a normális?

Figyelt kérdés

Mikor nőkkel beszélgetek, azt vettem észre, hogy a sok szingli nő nem is szingli, mert van neki egy pasi, aki.....

És úgy látom hogy az ilyen nőknek jó így, hogy valami helyes pasival elszexelget.


2015. aug. 4. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lesz ha nem már az! 2015 ben nincsenek komoly kapcsolatok csak sex és más semmi
2015. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig mindenki nyomja a lezüllik a világ című szörnyülködést, aztán a valóságban férfiként ilyen kapcsolatra ma is csak nagyon kevesen tudnak szert tenni.
2015. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jó így nekik, akkor minden rendben van, nem? :) Hol a probléma?
2015. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztalom, de én a másik oldalról. Tőlem mindenki csak szexet akar, meg hogy néha talizunk, de komolyat senki, mert nem akarnak elköteleződni. Végül is ez nekem sem olyan nagy gond, mert nem igazán bízok senkiben.
2015. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet én lakom rossz helyen, de sajnos én ezt nem tapasztaltam. Nekem pont erre lenne szükségem (időhiány miatt), de mégsem megy. Körülöttem mindenki már több éves kapcsolatban van pedig még csak 21 éves vagyok. Vannak olyan barátaim akik már 3-4-5 éves kapcsolatban vannak ilyen korban, tehát ...
2015. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És neked mi közöd mások kapcsolatának milyenségéhez, ha te nem vagy érintett benne? :)
2015. aug. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen,észrevettem és kiábrándito:
2015. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már ezt. Gondoltam is rá, hogy leírom az ismerőseim nevét és összehúzogatam, hogy ki kivel szexelt már. :D


#6 Ezen az alapon akkor neked sincs közöd ahhoz, ki mit csinál. Nem? :)

2015. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.: tény, nem is szóltam bele :D
2015. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!