Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Elég sok fiú barátom volt, amikor összejöttünk, akkor teljesen ki volt akadva, hogy biztosan megcsalom velük. Belementem, hogy akkor nem beszélgetek velük. Egy idő után ha a barátnőimmel beszélgettem a neten, akkor azok biztosan álnévvel pasik, akikkel megcsalom. Az óta már gyakorlatilag senkivel sem tartom a kapcsolatot. Ez így megy három éve. A legújabb heppje, hogy amikor átmegyek a nagymamámhoz (és ő ugye szeret sokat beszélni, mivel keveset lát), szóval, hogy én olyan sokáig vagyok el, biztosan félre k**ok. Hiába magyarázom neki el a dolgokat, arra meg még csak nem is hajlandó, hogy átjöjjön velem, mert a nővérem és a vőlegénye, akivel fasírtban vannak, ott laknak nagyiméknál, és nem akarja látni se a csávót.

Ma reggel kiakadt, hogy a szomszéd tüzel (jó, rendben, volt abban műanyag is), és miután szól, hogy hagyják abba, de az eloltás nem tartott túl rövid ideig, ki akarta hívni a rendőrt, mire mondtam neki, hogy azt azért már nem kéne, erre én lettem lebaszva, hogy teljesen hülye vagyok és nem értek semmihez. Meg, hogy én inkább hagyjam békén, keres magának mást, én már nem vagyok a barátnője. Gondoltam én hülye fejjel, hogy ha elmegyek egy kicsit nagyimhoz, akkor lenyugszik, de amikor megjöttem, közölte, hogy amíg nem talál magának mást, addig én leszek a barátnője, és ne pofázzak vissza neki.

Mit csináljak vele, hogy észhez térjen végre, hogy nem csak ő van a világon?


2015. aug. 4. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
beteg ember. kerüld. nem is értem.... lehet, hogy te is beteg vagy?
2015. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdés, hogy mit kellene csinálnod... ? Ha nekem a baratom azt mondana addig vagyok a nője, amig mast nem talal...hat repulne. Ne haragudj , hogy ezt mondom, de a baratod egy szociopata... es ez mellett iranyitja az eleted...komolyan neked erre szükseged van ?!
2015. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pali beteg, ez nem kerdes.

De ha te ezt mind elviseled, akkor te is beteg vagy.

Ez most nem lebaszas, meg sertegetes, de hidd el, mi kivulallok nagyon konnyen latjuk azt, hogy ez a kapcsolat mennyire abnormalis.

Te benne vagy nyakig, te most meg nem latod, de hidd el ha kikerulsz belole, eltelik par het, ujra osszejarsz majd a regi haverokkal te is majd a tenyeredbe temeted a fejed, hogy uristen hogy lehettel ilyen vak!


Ember, terjel mar eszhez!!!

2015. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!