Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves pasi szex nélkül?!

Figyelt kérdés

Másfél éve a barátom, de soha nem történt szex. Ragaszkodik, mindig itt van, azt mondja nem akarja hogy kidobjam, ezért nem lép tovább. Mindenki azt hiszi, rendesen kapcsolatban vagyunk, ő erre büszke is..együtt voltunk nyaralni, ott sem történt semmi, Bár tény, hogy én sem próbálkoztam. A legdurvább, hogy jelenleg azzal húzza egy kollegája, hogy mikor lesz már baba... Ő meg mondogatja, hogy rajta vagyunk az ügyön... Ezt onnan tudom, hogy ez a kolléga tőlem megkérdezte, van e már vmi baba ügyben.. Szóval nem értem..

Szerintetek miért nincs szex? Az még hozzá tartozik a témához... Hogy még soha senkije sem volt... Ezt mondja mindenki, mert mostanában elkezdtem kicsit kutakodni a múltja után



2015. aug. 4. 18:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Teperd már le baski
2015. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Na egyszer próbálkoztam. Még a kezét is nekem kellett a derekamra tennem. Aztán csak a nyakát tudtam megpuszilni, de annyira zavart lett, leizzadt, és elkezdett össze vissza beszélni meg kiviharzott a szobából hogy inkább hagytam.. Hát 35 évesen nem lehet vki ennyire mafla.. Nem lehet ott vmi más gond?
2015. aug. 4. 18:30
 3/30 anonim ***** válasza:
de izgi téma. :) mi lehet szted a gond? meleg talán? kapd el a farkát, utána kiderül, h meleg-e, vagy lehet, h csak barátként tekint rád?
2015. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nekem annál durvább dolog fordult meg a fejemben.. Ugyanis a 14 éves fiamért rajong.. Már említett olyat is, hogy küldjem át aludni hozzá.
2015. aug. 4. 18:41
 5/30 anonim ***** válasza:
küldd át akkor, 14 évesen már majdcsak p**sán tud rúgni egy pedot a fiad, nem? Legalább kiderülne.
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Na de most komolyan :D mond neki, hogy csak úgy aludhat ott a fiad ha te is ott vagy és akkor látod a jeleket
2015. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nyaraláskor figyeltem. Semmi gyanús nem volt.. A kicsivel is annyit foglalkozott mint a naggyal.. Szereti őket, csak annyira tanácstalan vagyok vele kapcsolatban, hogy már minden megfordult a fejemben
2015. aug. 4. 18:59
 8/30 anonim ***** válasza:

Öhm... Nem lehet esetleg, hogy még szűz, és mivel már azért elég "koros" a szűznek levéshez, pszichésen elég komoly gátakat épített fel maga körül? Legalábbis, a reakció, amit leírtál, nekem eléggé erre hajaz. Vagy az is lehet, hogy aszex, bár akkor nem biztos, hogy így reagált volna. A fene sem tudja.


Amúgy, esetleg beszéltél már vele erről? Hogy mit gondol, mit érez ez ügyben? Esetleg ő tudja, hogy neked lenne igényed a dologra?


Akármelyik eset is áll fenn (vagy esetleg egy harmadik lehetőség), egy őszinte, türelmes, nyugodt hangvételű beszélgetés (vagy beszélgetések sorozata) lehet, hogy tudna segíteni.

2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször beszélni vele. Valameddig el is jutottunk. Nyaraláskor pl az volt az ok, hogy mások is vannak az apartmanban (gyerekek). De nem lenne ellenére ha történne vmi.. Csak hát amint közeledek, lefagy. Hétvégén buliba megyünk, ketten, ő ötlete volt, ott is alszunk .de ha megint lefagy.. Nem tudok mit tenni.. Szerintem is szűz, de ezt még nekem sem meri bevallani, gondolom szégyenli
2015. aug. 4. 19:16
 10/30 anonim ***** válasza:

ez kamu kerdes, ugye?


neked mar van 2 gyereked egy masik ferfitol

osszealltal egy 35 evessel, MASFEL eve egyutt vagytok es meg nem volt semmi testiseg?


Szerintem mindkettotoknel nagy zur van a fejekben. Hogy lehet egy no/ferfi egyutt minden intimitas nelkul. Akkor minek vannak egyutt? Mutatoba? Hogy a haveroknak be lehessen adni, hogy mindenki normalis "csaladi" eletet el? Nem hiszem hogy neked nem hianyzik egy csok/egy erintes/egy kiados dugas...


Tessek ezt egyutt megnezni:


[link]

2015. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!