Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetetek melyik a jobb passi? Amelyik jól néz ki de egy kicsit bunko, meg inkább a szex érdekli. Vagy amelyik nem néz ki olyan jól de viszont kedves

Figyelt kérdés
és nem a szex az első
2010. márc. 7. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
második kat. vagyok kíváncsi vagyok az eredményekre 14/f
2010. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Hát számomra nagyon fontos a külső, tehát ez első variánst választanám :D
2010. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
nekem is az első:D ha nem a szex az első akor még jó meghát szivesebben vok egy jópasival:D
2010. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, hogy csak ez a 2 kategória van...

én a kedves, jóképűt választottam, akit érdekel a szex:D

2010. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Az első a jobb, a második lúzerb@lf@sz.
2010. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hát inkább 2., de azért néha én is hajlok a külsőhöz, csak azért 2., mert utálom a bunkó fiúkat.
2010. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
hát télleg kösz mostmár tényleg duzzadok az önbizalomtól
2010. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Megyek a harmadikhoz, aki kedves udvarias, átlagos kinézetű:)
2010. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Hát figyi... A csajok 95%-a szereti ha futhat egy srác után akkor is ha bunkózik vele. Ezt sajnos lány ismerőseim mondták el... Ritka a kivétel. Állj be a sorba és legyél olyan mint a többi csaj. Menj plázázni és hasonló beállítottságú fiúkat keresd.

Ma ez az elfogadott.

Vagy esetleg nem akarsz beállni a sorba? Akkor ne neten kérdezd meg, hogy kit válassz. Én egyikkel sem fogok járni. Te kell elviseljed... Honnan tudná innen bárki, hogy melyik iránt mit érzel?


19/f

2010. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok lányok ez a szánalmas bennetek. Beismeritek, hogy inkább a külső számít, mint az hogy kedves, okos legyen egy fiú, aztán meg jöttök sírni, hogy csak meg akart du.gni az a sze.mét és utána kidobott. Meg is érdemlitek, ha ilyen hül.yék vagytok. :D
2010. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!