Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakinek a tudtára adni ezeket a dolgokat, ha. (? )

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem valakivel.Találkoztunk már többször is. Az édesanyjával él, egy családi házban.

Meghívott magukhoz, de ami ott fogadott, az iszonyat... Félre értés ne essék, nem vagyok tisztaság mániás, nem hipózok naponta, de hogy a parketta, vagy a konyhában a járólap fekete legyen a kosztól, és ragadjon, az más sok(k) rendetlenség van, és látszik hogy évek óta nem volt nemhogy porszívózva, de se felmosva, stb.... célozgatott rá, hogy "kupi" van, és mielőtt mentem, egész nap "rámolt" pl a szobájában. De még az Ő bevallása szerint is egy hét is kevés lenne... Ő is volt nálam, látta hogy rend és tisztaság van, most mégis megharagudott, mikor valahogy ez feljött, szóba jött... azt mondta, legalább biztassam.. rákérdeztem mivel ? Nem mondhatom, hogy rend és tisztaság van, ha egyszer nem igaz.. próbáltam már szépen megfogalmazva a tudtára adni, hogy ha megizzad, ne vegye vissza a pólót, vagy volt hogy úgy jött el randira, hogy kifakult foltos volt a pólója. A farmerja meg egyenesen koszos, látszik hogy hónapok óta nem volt kimosva... ez engem nagyon taszít.. kertelés nélkül "vágjak mindent a szemébe" még ha meg is haragszik ? A célzások nem érnek semmit... ki kíván egy büdös emberrel, igénytelennel együtt lenni ? Amúgy kedves, figyelmes,és mint embert nagyon szeretem, de ezek miatt képtelen leszek többet érezni iránta.


2015. aug. 4. 20:52
 1/3 Estienne ***** válasza:
"Nyomd a pofájába" mert ő lehet észre se veszi vagy egyenesen lesz*rja. Ha érdekel téged a srác, vedd rá hogy legyen igényesebb magára, ha még kissé meg is bántod. Ezzel csak nyerhet.
2015. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki, van egy pasi aki tetszik, meg nagyon kedvelem, de 3-4 napig hordja ugyanazt a felsőt, pulóvert van hogy egész héten...ha összejönnénk tuti mondanám neki, az h parfümöt nem használ még el is nézném holott én imádom a finom illatokat
2015. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki ebben nevelkedett, igénytelenségre van szoktatva már kicsi kora óta, ezt látta a szüleitől, és ők maguk nem nevelték rá legalább a maga és közvetlen környezete rendben tartására, akkor te célozgathatsz ott akármennyit, nem fog eljutni, mert neki ez a normális.


Ha változást akarsz, mindenképpen egy nyugodt hangvételű beszélgetésre kell sort keríteni, hátha az hatásos, de alapvetően- bár nem tudom, hány éves- én nagy reményeket nem fűznék hozzá. Esetleg ha összeköltöztök és látja, hogy mennyivel jobb (és mennyire elvárt) az igényesség maga körül, magára nézve, akkor változhat, ESETLEG, de erre is kicsi az esély, nemhogy még úgy, ha benne marad ebben az állapotban. Onnan nézve te vagy a fura alak, aki tisztaságmániás és naponta hipózik (tudom, hogy nem teszed ezt, de ha valakinek a rumli és kosz a normális, akkor a heti porszívózás neki soknak számít).

2015. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!