Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik vagyok egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik vagyok egy kapcsolatban, mit tegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Probalok kicsit reszletesebb lenni, hogy ne kiabalja le senki a fejem. Ket honapja vagyunk egyutt. Heti 4-5 alkalommal talalkozunk(minimum). Nagyjabol egy eve ismerjuk egymast de azelott maximum 3szor talalkoztunk akkor is veletlenul. A vonzalom kolcsonos volt miota ismertuk egymast de egyikonk sem merte bevallani mert mondektten kapcsolatban voltunk. Azota en mar szingli lettem. A baratnojevel maximum 1szer egy heten talalkozik es nem banja ha masok egyutt latnak minket...sot. Megsem szakit vele....azt mondta legyek turelemmel mert azt szeretne ha le tudna zarni szepen. Es nem ugy tunik mint aki siet, de nekem lassan elfogy a turelmem mert itt mar erzelmekkel jatszunk. Utalom a harmadik szerepet es ha O nem akarja sosem tettem volna meg. Tiszteletben tartom akarki kapcsolatat legyen az jo vagy rossz. Nem azt szeretnem ha miadtam szakitana hanedm azt szeretnem ha azert szakitana mert mar nem szereti. (BTW nem fekudtunk meg le, akarmilyen hihetetlen) O 26 en 23. Ha esetleg voltatok hasonlo szituacioban kerlek irjatok vlemenyt vagy meseljetek el ti, hogyan eltetek meg ezt az egeszet.
2015. aug. 4. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Én 0. vagyok "egy kapcsolatban" mert ocsmány férfiként egy nőnek sem kellek. Nagyon tudlak sajnálni tényleg.
2015. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 0. nem pontos, inkább 1. és utolsó egyben.
2015. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak részben voltam harmadik, mert már szakítottak (friss dolog volt), csak a lány még próbált volna békülni (elég aktívan), míg a (most már) férjem egyértelműen velem akart lenni, de ez így is elég megalázó volt, sajnáltam, hogy nem picit később találkoztunk.

A te "párod" viszont egyértelműen gerinctelen, szemét a másik lánnyal, és veled is. Már az elején elhajtottam volna.

2015. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazan koszonom az ertelmes valaszt.
2015. aug. 4. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ki kezdeményezte a kapcsolatot? Ez itt a lényeg!!!

Mert ha Te azóta máztál rá amióta szingli lettél és Ő nem nyomult, akkor egészen más a szitu.

37F

2015. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Heti egyszer látja a barátnőjét,mások is látnak benneteket együtt,és mégsem szakít.Szerinted mi lehet a háttérben hogy még ezek mellett is kitart mellette ? Ezen gondolkozz el.
2015. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
O kezdemenyezett. Ha szeretne akkor megcsalna mindenki elott es egyszer egy hete talalkozna vele? Ezt nemtudom...
2015. aug. 4. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a srác kezdeményezte a dolgot, akkor arra tippelnék, hogy nem biztos a kapcsolatotokban.....nem dobja el a mostani döcögő kapcsolatát valami bizonytalanért, mert nem akar hoppon maradni...lehet hogy kapcsolatfüggő!!!

Ha valaki le akar zárni egy kapcsolatot ahhoz elég 1-2 hét, de max 1 hónap, ezalatt szinte mindent el lehet intézni...gondolok itt elköltözésről, albérlet keresésről.

Keresi a társaságod? Milyen gyakran találkoztok?

37F

2015. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltam én is harmadik hasonló volt a szitu mint nálad, darabig tartottak a titkos találkák, mindig időt kért a nő olyan 2,5 hónap után elfogyott a türelmem és leléptem. A tanulságom annyi, aki függ nagy ívbe elkerülöm.
2015. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8/9 Heti 4-5 alkalommal talakozunk es ez a minimum. Es nem titkolja senki elott.
2015. aug. 6. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!