Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért! Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért! Mit tegyek most telik le a 2 hét?

Figyelt kérdés
most telik le a 2 hét szünet amitt kért.! azt mondta hogy jönn szombaton csak hát volt egy kis balesette holnap mütik a térdét.! igy már biztos nem tud eljönni megbeszélni a dolgokat mert azt pihentetni kell .Igy is alig birtam ki hogy le menjen a 2 hét .. nem beszéltünk eddig hiába irtam neki bármit is nem irt vissza.! Ma irtam neki sms-t hogy jobbulást most elöször válaszolt is.. fogalmam nincs mit tegyek ? elvesziteni nem akarom , mert szeretem.
2015. aug. 4. 21:06
 1/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Látogasd meg.
2015. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megláttogatnám csak nem tudom hogy reagálna rá ... lehet rosszul :/
2015. aug. 4. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rosszul reagálna, sőt!!!!

Annyit írjál, hogy szeretnéd látni hogyan van és ha kell tudsz még várni a beszélgetéssel.

37F

2015. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.! holnap mütik.. szombaton jönn haza a nagynénje azt javasolta hogy lepjem meg beszéljek párom édesanyjával hogy szombat délután elmegyek ..úgy sem számitana rám .. de ez nem valami jó én jobban szeretném hogy tudjon róla megyek
2015. aug. 4. 21:26
 5/10 TallandThin Boy ***** válasza:
Akkor beszéld meg vele is.
2015. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

megakarom..de barátom igen bonyolult esett.. pillanatnyilag ha chaten irnék neki nem válaszolna .. csoda hogy az sms-re válaszolt..

ebböl kifolyolag hogy nem válaszolt soha sem már minden reményt kezdek elvesziteni hogy újra kezdi velem

2015. aug. 4. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

ha valaki szünetet kér egy kapcsolatba, sajnos , az sosem jó...

ha szeret, akkor nincs kérdés, akkor nem kell szünet..

de sok sikert nektek!.

2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most nem akarom elvenni a kedved, de sztem ha nem válaszol vki, akkor az már nagyon nem kíváncsi rád, nem is értem, h minek erőlteted. A baleset utáni meglátogatás oké, de max. barátilag mennék csak ezek után, h nem válaszolt semmire.
2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem akarod elvenni a kedvem..

csak hát barátom azért kért szünetet mert hogy megharagudott rám.. máskor is volt màr hogy megharagudott csak akkor 3 napig nem beszéltünk hogy észre vegyem magam. de aprócska butaságokon is ugyan ezt reagálta le . ö sokat harcolt azért hogy vele legyek miatta adtam fel mindent .! tudja nagyon jól hogy szeretem.. ebben a szünetesdibe hiba volt bele mennem .. ö ahelyet hogy megbeszélte volna szünet mellett döntött. ráadásul a saját bátyám kavart be... persze barátom elkapta és elbeszélgetett vele hogy ne kavarjon megijenek. meg hogy bebizonyitsa neki van igaza.. de csak azzal tudná bebizonyitani szerintem hogy ha baj van akkor nem hátrál meg és velem van ..

2015. aug. 4. 22:38
 10/10 A kérdező kommentje:
mikor elment megpuszilt magához szoritott és azt mondta ha letelik eldöntjük mi lesz velünk.. nem kerestem nem irtam neki tiszteletben tartottam a kérését eddig csak egy vasárnapi napon irtam neki hogy nem birom nêlküle .. arra nem válaszolt.. nem zaklatam vagy ilyesmi nem bombáztam üzenetekel 1 x leirtam neki mindent és kész arra nem érkezett válasz
2015. aug. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!