Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jó a szeretethiány ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó a szeretethiány ellen?

Figyelt kérdés

Van párom, de nem látjuk egymást minden nap és mostanában már a találkozások sem olyan szeret teljesek. Nagyon hiányzik nekem hogy megöleljen, meg úgy egyáltalán, mindenféle fizikai kontaktus a szexen kívül. (ezt már mondtam neki is többször)

Vannak problémáink és ezért még inkább előtör belőlem ez a szeret hiány és eléggé letört vagyok. Barátaim messze vannak, velük nem tudok erről beszélni.


Van valami tanácsotok, mivel csillapíthatnám ezt?

Köszi

L



2015. aug. 6. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ölelgess egy fát
2015. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a "pároddal" a problémáról és arról, hogy nem olyan szeretet teljesek a találkozások.
2015. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azért van szeretethiányod mert nem találkoztok minden nap hanem azért mert nem szeret téged.


És ezen nincs is mit megbeszélni.


Keress olyat akivel minden nap tudsz találkozni és imád téged.

2015. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár! Vegyél egy nagy lendületet, és öleld meg úgy, hogy érezze, hogy szereted, mutasd ki, hogy szereted. Ha az ágy felé terelődnétek, ne azt éreztesd vele, hogy milyen mocsok, hogy annak ellenére is szexelni akar veled, hogy neked rosszul esne, hanem légy forró és titokzatos, de éreztesd vele, hogy most bizony semmit se kap belőle... Lehet, hogy nálatok egészen máshogy mennek ezek a kontaktusok, de a lényeg, hogy előlegezz meg egy kis szeretetet, amit viszonozhat. Legyél kreatív, és izgalmas, tegyél a kedvére a párodnak, de tartsd a kezedben az irányítást.
2015. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat!


3.: Én is néha már kicsit ezt érzem, hogy lehet ezért ilyen.

Magától alig csinálja, csak ha én odamegyek hozzá. Ha valaki szereti a másikat (több év után is), igényli hogy bújjon hozzá/puszija/stb őt, nem?! Vagy legalább ha tudja, hogy a párja igen, megteszi a kedvéért.


4.: Próbálkoztam hasonlóval, hogy viccesen, vagy kedvesen odabújtam, hogy ,,megmutassam" neki, nekem mi esne jól. Addig oké is, amíg én megyek, de magától alig teszi. Meg fogom azért próbálni, köszönöm!

2015. aug. 7. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:

az, hogy megszeretgetnek, az lenne a legjobb.


De az én párom is olyan, hogy főként én ölelgetem. De azt szokta csinálni, hogy ölelem és ő meg tol el magától, hogy na elég már kb. Mondom mi van, nem birod a közelséget? Ő kevésbé igényli a testi kontaktust, az ilyet. Persze szeretkezést említek, az már más, az ott helyben jöhet. Szoktam neki mondani, akkor azt sem!

Van olyan, hogy oda sem megyek hozzá, nehogy már sok legyen neki, pedig tényleg nem vagyok ráakaszkodva de még azt is próbálom úgy csinálni, meglegyen a magánya. Hát rossz nekem is, mert én nekem kell visszafogni. Sokkal többet szeretnék, de már nem is mondom. Szeret, mert szeret, csak ő is olyan jellem, aki jól el van magában is. Én meg nem.

2015. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom akkor csinálja ezt egy fiú ha már nem szereti a lányt.

És ez nem csak az ölelkezés rovására megy hanem a csókolózáséra is.

A szex még elmegy mert az kell a fiúnak is de ott is kevesebb az előjáték és a csók, mint normál esetben.


Nem tudsz ezen mit megbeszélni mert süket fülekre talál, kb. azt váltja ki a fiúból hogy: -ez meg mit akar ?


Ha erőt veszel magadon és elhagyod, a fiú valószínűleg felébred hogy elvesztette a megszokottat és két kézzel fog kapálózni utánad. Sajnos ezzel a helyzet nincs megoldva mert ha újra megpróbáljátok 2 hét sem telik el és ugyanaz lesz mint előtte vagy rosszabb.


Ide jutott a kapcsolatotok, ami lehetőség volt benne azt megéltétek de nagyjából ennyi.

Én voltam többször is mind a két oldalon, mikor én szerettem ki a lányból és amikor a lány szeretett ki belőlem.

Nálatok is eljött az idő, ilyenkor szépen búcsút kell venni és jöjjön az új :-)


6-os nálad sem különb a helyzet, csak erre van fogva hogy a fiú ilyen magányos típus, ezzel nyugtatod magad.

Sajnos erről szó nincs, csak nem lehet azt mondani a másiknak hogy már nem igazán szeretlek ezért hagyjál már békén. Gondolj bele lenne valami új barátnője aki bejön neki egész nap ölelgetné fogdosná meg puszilgatná.

2015. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted tőle hogy:"Miaz/mért nem akarod,mi a baj" ha ezekre nincs értelmes/egyáltalán válasz akkor még megnézheted mi lesz majd. Lehet csak rossz a kedve vagy valami,nem az ölelkezős tipus de még szeret csak kinőtt belőle(ha eddig az volt) és lehet jobb lesz.

Vagy választhatod a gyorsab+fájdalmasabb utat aminek az esetek 5%-ban jólvégződnek(megbeszélitek és megjavul minden) vagy 95% szakítotok. Ezt utolsóként használd amikor már úgy érzed hogy te megpróbáltad a fentieket de már nincs meg a szikra és már nincs értelme tettetni hogy lenne valami mert az csak rosszabb meg tovább tart.

Végső lépés:Kérdezd meg"Szeretsz-e még,érzel valamit írtántam,szerinted is jobb ha békében válnánk el?"

Hogy mi lett majd írd meg.

2015. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!