Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tettetek volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal ültünk egy kávézóban amikor hirtelen megjelent egy lány és a párom nyakába ugrott,megölelte szorosan és arconpuszilta. Látszott hogy nagyon örült annak hogy találkozott a párommal, miközben én borzalmasan kínosan éreztem magam mellette. 3 közeli ismerösünkkel ültünk együtt és úgy éreztem hogy megbántottak,megaláztak abban a pillanatban. Miután elment a lány a társaságunkban ülő 2 férfi viccesen elkezdték faggatni a barátom hogy ki ez a jó csaj és miért nem mutatta be nekik.

Mindenki utána úgy tett mintha semmi nem történt volna főleg a barátom. Szerinte ez még "belefér" de ellentétes esetben nem lett volna olyan higgadt.

A legkínosabb hogy a szomszédos asztalon helyet foglaló társaság egyik tagja facebookon bejelölt ismerősnek azonnal, miközben csak látásból ismerem.


Gondoltam arra hogy ha mégegyszer előfordulna akkor felállok és elmegyek. Kikapcsolom a mobilom aznapra.

Nagyon egyszerűen kimagyarázta most a kedves barátom.



2015. aug. 7. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van olyan barátom, akit simán megölelnék, ha meglátnám bárhol. Ebből nem kell ügyet csinálni. Viszont ezt a FB-os dolgot szimplán nem értem, hogy hogy jön ez ide...
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem csak megölelte hanem a nyakába ugrott és megpuszilta


gondolom a szomszédos asztalnál ülő csak beakart probálkozni, látszott az egész jeleneten mennyire nyomasztó és megalázó számomra

2015. aug. 7. 22:47
 3/19 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy a párod miért nem mutatott be titeket egymásnak a lánnyal?

Lehetett régi kedves osztálytársa, de akkor miért tett úgy, mintha nem másokkal együtt lenne?

2015. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom: van olyan barátom, akinek a nyakába ugranék és megpuszilnám. Ez nálam a barátság kategóriába belefér.

A párodnak viszont tényleg illett volna bemutatni.

Megalázónak csak azért megalázó, mert te annak látod. Hasonló esetben én simán bemutatkoztam volna a nőnek, hogy xy barátnője vagyok, utána kedélyesen elcsacsogtam vele.

2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Senkinek nem ugrok a nyakába.Néznék nagyokat ha ez velem megtörténne,mert egyből otthagynám a páromat,nálam ez nem elfogadható,főleg ha együtt vagyunk.
2015. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mind a kettő levegőnek vett, nem is vette észre szerintem hogy ott vagyok és hogy a barátnője vagyok
2015. aug. 7. 23:02
 7/19 anonim ***** válasza:
Hazamentem volna.
2015. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Blade Bone ***** válasza:
Ez nagyon gáz, nem is lennék olyan kapcsolatba, ahol levegőnek néznek, meg játszák a szentet a szemem láttára megtörtént dolgok után. Szerintem azok még kavartak is egymással régebb, kérdezz rá nála, ne szégyelld magad, mert ilyen esetekben jobb őszíntének lenni és elmondani, ha valami rosszul érintett és ha tényleg csak barátok és semmi több nem volt köztük sosem, akkor meg kell hogy értse a barátodnak, hogy ez neked már sok és ne férjen bele ilyesmi.
2015. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én se értem ezt a szomszédos asztalnál ülő, facebookon megjelölős részt. (Többiek, ti igen?) :D


Kínos helyzetben érezted magad egy idegen lány miatt, és erre fel, a kávézóban szintén egy légtérben levő random ember egyszer csak hirtelen, magától azonnal tudta a nevedet, meg hogy hol talál meg faceook-on? Vagy te kezdtél vele ismerkedni, bosszúból? :D

2015. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Interferencia ***** válasza:
Én is a bejelölésen gondolkodom, szerintem nem fogok tudni aludni.
2015. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!