Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét lennék ettől, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét lennék ettől, ha a jövőben így cselekednék?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elégé úgy tűnik,sőt érzem hogy el fog hagyni.Én nagyon szeretem,és nem hiszem hogy más lányt ennyire tudnék szeretni.Szóval ha szakít velem,és idővel újra lesz barátnőm,akit szeretni fogok,de ha a mostani barátnőm azt mondja kezdjük újra,akkor szemét lennék ha elhagynám szakítás esetén a jövendőbeli barátnőm ? Egész este ezen filóztam hogy ha a barátnőm szakít velem és én mással lennék akkor megtenném-e,és igen elhagynám a lányt a mostani barátnőmért,és tudom elég gonoszság,de ha tényleg ezt tenném a közeljövőben akkor szemét,gonosz lennék ? Nem biztos hogy így lesz,csak a barátnőmmel most elégé szakításos a helyzet és ez miatt ezen filóztam.A másik mit tennétek az általam felvázolt esettben.Am még nem szakított velem,de a helyzet miatt benne van ez a esett a pakliban.
2015. aug. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hülye vagy, mint a cipőm talpa bmeg!
2015. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem is. Meg ez olyan abszúrd, honnan veszed hogy a jövőbeni barátnőd nem lesz fényévekkel jobb mint ez a p..csa akivel most vagy. És ha tudod hogy szakítás lesz a mostani csajoddal, minek vagy vele? Lehet hogy már rég hentereg vele más is téged meg ez nem is zavarna?!
2015. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja!
2015. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon hulye gondolkodasod van, inkabb maradj egyedul.
2015. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van hülye vagyok,lehet jobb lesz más,egyedül sem akarok lenni,csak ez az egész és amióta ez a helyzet van ezen gondolkodom,meg hogy keresek egy helyes kedves kis csajszit és azt csinálom vele mint a barátnőm hogy bizonytalanságba tartom,jó hülye vagyok,lehet csak ez a helyzet hozta ki ezt belőlem,ettől a bizonytalanságtól már napok óta nem aludtam jót.
2015. aug. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!