Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme változtatnom és megpróbálni megoldani a problémákat ha nem én vagyok számára az igazi? 22/N

Figyelt kérdés
1 éve távkapcsolatban élünk, de másfél éve vagyunk együtt. Ausztriában dolgozik és egyenlőre még nem tervezi h hazajön. A kapcsolatunk z utóbbi időben nagyon megromlott most épp szünetet tartunk de néha írunk azért egymásnak. Szerinte csak a táv a problèma de sztem főként az h eltávolodtunk sosem keresett napi szinten mikor kinn van. Azt mondja minek irjon minden nap ha ugyis tudja mit csinálok nincs téma köztünk. De más lányokkal szivesen beszélget mert van téma és egyik sem zárkózott. Mondta is h velük jobb beszélgetni meg h ne legyek féltékeny csak barátok. Sosem tudott elfogadni zárkózottként próbáltam változni de nem tudom megjátszani magam erőltetni azt h nyitott vidám legyek. A napokban pedig kiderült h nem én vagyok számára az igazi de még nem akar elvesziteni. Meg h miért hittem azt h később majd esetleg eljegyez. És az egyik lánynak irta h szerinte több kapcsolat kell mert ha már családja van az embernek és akkor vágyik másra az baj lenne. Érdemes megpróbálnom változtatni vagy nem?
2015. aug. 8. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaja!
2015. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajaja!
2015. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De más lányokkal szivesen beszélget mert van téma és egyik sem zárkózott. Mondta is h velük jobb beszélgetni meg h ne legyek féltékeny csak barátok.


A napokban pedig kiderült h nem én vagyok számára az igazi de még nem akar elvesziteni. Meg h miért hittem azt h később majd esetleg eljegyez.


Nem elég, hogy egy p.cs még nyíltan ki is jelenti. Készítsd össze a kis motyóját aztán mikor hazatéved add neki oda. Ez egy gyökér.

2015. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem köt vele össze. Ha zárkózott vagy és nem fogad el hagyd a pcsába, ha mindenképp meg akarsz felelni sose leszel önmagad vagyis sose leszel boldog
2015. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
Ilyen emberért ne kűzdj inkább szerintem! Gondold már végig, te vagy a zárkózott, és ő ezt biztosan tudta mikor összejöttetek! Bassz....s, ilyen esetben nem neked kéne változtatni, hogy ő a drágalátos elfogadjon! Hanem neki kéne teperni és segítenie abban, hogy feloldódj a társaságában. És még azt mondja nem te vagy az igazi?! Szerintem ő nem az igazi a te számodra!
2015. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez így már nem működik,változtass van pasi még bőven és olyan is aki mindig veled,a közeledben akar lenni.Ja meg ne hagyd magad hülyére venni szerintem már simán megcsalt.
2015. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!