Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Jogosan tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jogosan tettem, amit tettem? Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

A párom tegnap elvitt a nagyszüleimhez (szüleim is ott voltak). Mellékes, hogy az én autómmal (neki is van, nem akart visszajönni a sajátjáért), ilyeneken nem problémázok, viheti. Mondta, hogy az autómmal menne el dolgozni és munka után jön értem. Nem problémáztam semmin.


Felhívott, amikor elindult a munkahelyéről, hogy készülődjek, mert nem akar a nagyszüleimnél időzni. Elkezdtem pakolni, viszont baromi nehéz szabadulni. Mindent összepakoltam, de nagymamám folyamatosan fenntart valamive. Mondtam, hogy a párom jön értem, menni akar haza. Szájhúzgálva megértette, ekkor a párom megérkezett, szóltam, hogy jöjjön be segíteni kivinni a holmikat. A párom örjöngött, hogy mi az, hogy 100%-ban nem vagyok kész (pár táskát kellett kivinnie a kocsiba, amig felhúzom a szandálom és a töltőmet kihozom a nappaliból). Iszonyatosan kikelt magából.


Az autóban alig beszéltünk. Amint hazaértünk, mondtam, hogy ne viselkedjen így velem, és ne balhézzon a nagyszüleimnél a családom szeme láttára (sem). Erre sarokba szorított, ordibált velem, megpofozozzott. Elment, 2 óra múlva jött haza. Ezalatt öszepakoltam a holmijait egy bőröndbe, és elküldtem (az én lakásomban lakott, velem).


Utólag kiderült, hogy a munkahelyén idegesítették fel, éhes volt és mindenből elege volt. Rajtam csapódott...


Pont az ilyenek miatt szeretek a saját lakásomban lakni, mert gond nélkül kirúghatom a pasit, vagy bármi... Azóta nem tudok róla semmit.


Ha visszajönne a maradék holmijáért, mit tegyek? Az a gond, hogy amúgy szeretem, csak nem szeretném, ha legközelebb ismét kapnék.... Nem mellesleg neki is van lakása.


Azt elfelejtettem, hogy az előző kapcsolatomban is az exem vert, nagyon nehezen tudtam kilépni abból a kapcsolatból (nem mellesleg annyira megvert egyszer, hogy kómában voltam), de őt nem szerettem annyira mint a mostani páromat.


Mit tegyek?


21l (a párom /volt párom 41ff, 13 hónapja vagyunk / voltunk együtt)



2015. aug. 8. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Fordulj pszichológushoz. De tényleg! Valamiért mindig ilyen férfiakat választasz, és ennek tudatalatti oka van. Tapasztalat! Nekem 2 év terápia után sikerült olyan kapcsolatot kialakítanom, amiben a párom a tenyerén hordoz. Korábban mindig rosszul választottam, és nem értettem miért... de a terápia feltárta az okát, és változott a helyzet.
2015. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De eddig minden rendben volt, annyira jól működtek a dolgok.
2015. aug. 8. 15:27
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg elég rosszul választasz, ha már másodjára is olyan pasit fogtál ki, aki megver/megpofoz. Önmagában ezért nem feltétlen mondanám, hogy menj szakemberhez, annyit javasolnék, hogy szakíts és szüntess meg vele mindenféle kapcsolatot. Viszont, az hogy ezek után még megkérdezed, hogy megbocsáss-e neki.. Na így már javaslom a szakembert, mert nem normális dolog, hogy kezet emel rád, te meg még vissza is fogadnád!
2015. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is a pszichológust mondanám. Éhes volt de aranyos, még meg is magyarázza. Ezért is te leszel a hibás végül, mert miért nem találtad ki, hogy ő éhes, fáradt. Szedd össze magad, ne legyél buta, hogy visszafogadod, remélem érted a mondataim lényegét.
2015. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

#1 +1


Egyébként meg mit vársz egy 41 éves vén faxtól? Az apád lehetne, soha nem fog komolyan venni ha már most így viselkedik.

2015. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez marha jó... Éhes vagyok, megpofozlak.
2015. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
# 2: Épp ezért javasoltam a pszichológust! Mert az elején minden rendben van! Nem veszed észre a csapdát, amíg a tudattalan séma irányít. De ha lenne önismereted, akkor már az elején kiszúrnád azokat a tulajdonságokat, amiket kerülnöd kellene. Ez tapasztalat, én is ilyen voltam, az elején nem vettem észre, most már 5 perc beszélgetés után kiszúrom! Ami korábban vonzott, az most már taszít, és fordítva! Megtanultam elkerülni az önsorsrontó kapcsolatokat. Meg lehet tanulni.
2015. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bence_ ***** válasza:
65%

Problémád van! Pszichológus!

Ehesen morgok, voltam már fáradt. Azt hiszem minden utcát végigjártunk amit egy párkapcsolatban lehet. Már eszembe jutott, hogy válunk!

De soha a büdös életbe nem szoritottam sarokba és nem pofoztam fel.

Beteg a drága de te is az vagy mert vele élsz.

2015. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
76%
Legközelebb azért üt majd agyon, ha nem lesz otthon vacsi? Vagy ha nem lesz a kocsiban üzemanyag?! Vágd ki a cuccát is francba, menjen ahova akar az ilyen ember, mert ezeknek lábtörlő kell nem más, csak hogy semmit nem érnek el vele, csak azt hogy a kutya se lesz rájuk kíváncsi. .. .
2015. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
jézus isten te beteg vagy?
2015. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!