Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban miért mindig a férfinak kell vásárolni a nőnek, meghívni egy szórakozóhelyre, venni neki belépőt italt stb?

Figyelt kérdés

Ezt kihasználásnak hívják.

A nő is hívja meg, fizessen, vásároljon a férfinak. Ha szeretik egymást, akkor kölcsönös az ilyesmi.

Fizessen mindenki magának.


2015. aug. 8. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos a mai nők ezt elvárják.
2015. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell, ez hülyeség.


Nálam ez úgy működik, hogy egyszer én hívom meg, egyszer pedig ő. Vagy ha pl. moziba megyünk, akkor ő veszi meg a jegyeket, utána pedig ha kajálunk, akkor ott én fizetek. (most csak egy példa ez a sok közül, a lényeg a kölcsönösségen van)


Nálam eddig ez vált be a legjobban.


23/L

2015. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
így van kihasználásnak hívják! de ha kapcsolatban vagy akkor beszéljétek meg mi is azt csináltuk van amikor a barátnőm fizet van amikor én azért 1 kapcsolatba mind a kettő fél adjon bele
2015. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nem várom el, de JÓLESIK! És szoktam is viszonozni! Mindig felajánlom a barátomnak, hogy fizetem a részem, de nem szokta elfogadni és ezért inkább más módon viszonzom (pl. már úgy megyek hozzá, hogy viszek reggelit, vagy főzök neki, vagy valami).

És én örülök, hogy nem egy kicsinyeskedő, "fizessen mindenki magának" típusú férfival vagyok! Tudja, hogy nem várom el, hogy meghívjon, azt is tudja, hogy viszonzom, de teljesen más közölni a nővel, hogy "fizesd a részed", vagy bízni benne annyira, hogy viszonozza más módon.

2015. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden nő ilyen. Csak az várja el aki, nem szeret vagy papucs a csávója. Egyszer találkoztam egy hasonló nővel, helyre is laktam. Sőt én olyan vagyok ha valaki, erőszakoskodik hogy hívjam meg akkor azért sem fogom. Hisztizhet ott is hagyhat ez miatt, nem tud érdekelni. Általában felesbe szoktunk menni, de mostanában az a jellemző hogy ha nekem van én hívom meg ha neki akkor ő. Mondom én csak egy ilyennel találkoztam, a többi az semmit sem kért/várt el volna. Volt olyan is akit meg hívtam utána ragaszkodott hozzá hogy ő fizeti a buszomat, sőt másnap olyan finomat sütött... Na ők azok akik meg érdemlik. Vannak jó szívű nők... A volt barátnőmnek az öccse olyan volt. Ha kicsit erényesebben rá szólt a nő már csöndben is kellet hogy maradjon. Bárhova mentek a férfi fizetett mindent, kajáját , ruháját sőt még az albérletét is ő fizette. Pedig a srác nem ott lakott... Szerintem ez inkább nevetséges...
2015. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Helyre is raktam*:D
2015. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs gond azzal, ha én hívom meg a lányt sokszor. De időnként ő is viszonozza ezt valamilyen formában. Pl. ha tudja, hogy valami jól esne nekem, azt megteszi. Vagy pl. ha épp venni akar magának egy üveg üdítőt, nem azt kéri, hogy fizessem ki neki, hanem kifizeti.


Tényleg jó, ha én fizethetek, de ha érzem, hogy kihasználás csak, akkor kezdem nem jól érezni magam és ennek az egyre kevesebb találkozás, végül a kapcsolat megszakítása lehet a következménye.

2015. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki az a hülye, aki lepontozta a 2-est, aki teljesen korrekt választ adott.

Szerintem is így a helyes, ha mindkét fél fizet a másiknak néha-néha valamit.

2015. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
8. Én nem pontoztam le a kettest, de szerintem is az a jobb, ha a férfi hívja meg a nőt többször. Én férfi vagyok. Nyilván ha a nő azt mondja, hogy most hadd fizessen ő, jól esne.
2015. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kihasználás, én nem várom el, de jólesik, és adandó alkalommal viszonzom is, szóval ez nálam kölcsönös. Kifejezetten szeretek meglepetésekkel készülni, még másféle emberi kapcsolataimban is, nem csak párkapcsolatnál. Van nekem is saját jövedelmem, nem gond, hogy magamnak fizessek, vagy adott esetben másnak (a kihasználáson átlátok és gyorsan rövidre zárom).
2015. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!