Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom elviselni a pasim tisztaság és rendmániáját?

Figyelt kérdés

Én is rendszerető embernek tartom magam, és jó érzés ha tisztaságban élek, de amit ő művel az már beteges!

Fél éve vagyunk együtt, de csak egy hónapja költöztünk össze (vagyis én hozzá). Mindig láttam, amikor a lakásán voltam, hogy hihetetlenül nagy rend és tisztaság volt, de nem foglalkoztam vele, elkönyveltem jó pontként. Viszont mióta együtt lakunk, kiborító lett a helyzet. Naponta kétszer felporszívózik, naponta sikálja a fürdőszobát és a konyhát, hetente háromszor ablakot pucol, ideggörcsöt kap, ha a képek a falon nem egy vonalban vannak (ki van számolva hogy hány centi lehet köztük...), és még sorolhatnám, furábbnál furább dolgai vannak (ruhák színek szerint a szekrénybe,stb.)

Oké, ezzel még nem lenne akkora bajom, a saját lakása, suvickoljon, amennyit akar, de amikor éjjel értem haza a melóból hullafáradtan, és másnap reggel rámförmedt, hogy miért hagytam egy villát(!) a mosogatóban, akkor elgondolkodtam, hogy ez így normális-e...

Az olyan válaszokkal kiméljetek, hogy "becsüld meg, a legtöbb pasi trehány", meg hasonlók, örülök hogy igényes magára és a környezetére, de ez már a beteges kategória...

Mit tegyek?

21N, 24F


2015. aug. 9. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te is tudod, hogy ez így nagyon nem normális.
2015. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, derítsd ki, miért ilyen.
2015. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég! Ez az ember beteg, vinni kell pszichiáterhez. Kényszerbeteg, pszichésen séült. Otthagynám, ha nem tud változtatni ezen, az fix.
2015. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak lányban, nagyon szeretem a tisztaságot és a rendet. Mivel megdolgozom érte elvárom hogy vigyázanak rá és ne piszkitsanak a munkámban.
2015. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól kifogtad...


[link]

2015. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nagyon szeretem a tisztaságot és a rendet. Mivel megdolgozom érte elvárom hogy vigyázzanak rá és ne piszkitsanak a munkámban.
2015. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én otthagynám, suvickoljon kedvére egy életen át, és keresnék egy épeszű pasit!

Gondold el, mi lesz, ha gyerekek is lesznek később? Ez nem normális!

2015. aug. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Talan csak egy kicsit pedansabb Nalad, erre Te itt kibeszeled es probalod nevetseg targyava tenni a sracot.


Te egy szutyok vagy, a srac pedig csak pedans. Benned van a hiba!

2015. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A takarítás ilyen mértékben kényszercselekvés,aminek az okát ki kell deríteni.
2015. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!