Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiány újraépítése a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány újraépítése a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtünk meg,én 34 ő 30 egyedülálló anyuka.

Jól megvagyunk de neki semmi önbizalma nincsen, azt mondja keressek magamnak egy független nőt ne pazaroljam rá az időmet,pedig látom rajta hogy kedvel engem meg én is sőt,én nem akarok megfutamodni, a gyerekek is aranyosak,

ő meg csinálja itt a hepajt,tudom hogy azért mondja mert rossz élménye van a múltból.Látom rajta hogy szeretne velem lenni és egy párt alkotni..

Hogy értessem meg vele hogy engem nem érdekel hogy anyuka és hogy gyerekei vannak jól érzem magam vele és komolyak a szándékaim.



2015. aug. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy csak kifogásokat keres,hogy ne kelljen veled lennie.
2015. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem kifogás.Egyszerűen csak nincs önbizalma.

Nem olyan nő aki kéreti magát.

2015. aug. 9. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen neki és egy jó pszichológusnak kell dolgoznia. Te külsősként nem tudsz változást létrehozni a lelkében. Neki kell akarnia és tennie érte.


A "nem vagyok elég jó" érzés nem csak azért lehet, hogy elüldözzön, sőt. Valószínűleg csak reflexből tart távol, de ha úgy érzed, szeretne veled lenni, akkor légy türelmes és kitartó (a gyerekekkel is így kell majd :)).


Ajánld neki, hogy dolgozzon magán, esetleg menjetek együtt pszichológushoz. Sokat tud segíteni, és igazán elmélyülhet a kapcsolatotok, ha ő is nyitott lesz rá. Ha úgy érzed, megéri küzdeni érte, akkor tedd!

2015. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom: tényleg pszichológusra van szüksége. Azért mondogatja, mert állandóan megerősítésre van szüksége, de mivel állandóan megerősítésre van szüksége, idővel függővé válik a megerősítéstől. Ha nem akarod egész hátralévő életedben azt bizonygatni, hogy elég jó neked, mégpedig úgy, hogy ő nem hiszi el, akkor tényleg segítsd abban, hogy szakemberhez forduljon, az ilyesmit házilagosan nem lehet megoldani.


(Barátom is alacsony önértékelésű, nagyon. De ő jár pszichológushoz. Most már ott tart, hogy ha pozitív megerősítést kap, akkor megköszöni, örül neki és elhiszi! Korábban nem így volt: bármit mondtam neki, csak jöttek az újabb kifogások, hogy miért nem elég jó...)

2015. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!