Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel 7 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stolen season kérdése:

A feleségemmel 7 éve vagyunk együtt. Az első gyerek után a szex teljesen eltűnt az életünkből. Hogyan lehetne visszahozni?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgetttünk erről, de Ő azt mondja, hogy egyszerűen nem kívánja. Azt érzem, hogy nagyon passzívan áll a kérdéshez, pedig az ő oldalán van a probléma.


Azt megértem, hogy a szülés utáni 1-2 évben nincs szex, na de már 3.5 éves a gyermek és még mindig ott tartunk, hogy nem látjuk a megoldást a problémára.


Nem szeretném elveszteni a családomat, de én ebbe lassan kezdek beleőrülni. Önmarcangolásba kezdtem, teljesen rászoktam a piázásra és már az öngyilkosság gondolatával játszadozom.


2015. aug. 9. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet hogy azért nem kívánja mert előtte sem élvezte túlzottan?
2015. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ongyilkossag, ivaszat ezek abszolut nem oldjak meg a problemadat es konkretan egy ilyen miatt egyaltalan ilyesmire gondolni...nos, nemikepp nevetseges:-)


Egyszeruen upjetek le errol beszelni nyugodtan, hibaztatas nelkul es kerdezd meg tole, h vegulis mi az oka annak h nem szeretne szexelni, miben tudsz neki segiteni h oldodjon, mi a valtozas oka es ha vegkepp elzarkozik akkor milyen megoldast javasol?


Ha mindez abszolut nem segit, akkor megcsalas mint opcio mert ez nem fair veled szemben.

2015. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a pettinget, legyél egy kicsit önzetlen. ;)
2015. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Menjetek párkapcsolati mediátorhoz, amig nem késő, önmagától nem fog megoldódni a probléma!
2015. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltunk tudatosan javítani rajta, elmentünk 1 hétre kettesben nyaralni, próbáltuk "erőltetni" a dolgot (tervezhetővé tettük, heti 2 napot kijelöltünk), de érzem, hogy nem működik. Mintha egy érzéketlen krumpliszsákkal élnék együtt, nekem pedig ez így nem hozza a kívánt élményt.
2015. aug. 9. 11:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk ezekről, mindig azt hajtogatta, hogy nem tudja mi a baj és hogy bizonyára a szülés utáni libidócsökkenés az oka. Komolyan, én már nem tudom mit higgyek. Én nem szeretném életem hátralevő részét rendszeres és tartalmas szex nélkül leélni.
2015. aug. 9. 11:43
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne tűnjön erőltetettnek,ez is gond lehet.Szimplán legyetek együtt kettesben,nem kell erőltetni a szexet,kezdetben simogatások,összebújások,csókok.Érzelmileg helyre kell lendülni,aztán lassanként rátérni a dologra,kényeztetni egymást.Majd közben megjön a kedve.
2015. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Ide szakember kell!

Ilyen szintű libidócsökkenés nincs! Egy nő akkor is tud szexelni, ha nem kívánja, és evés közben jön meg az étvágy alapon újra bele lehetne jönni. Valószínűleg nem kellett volna egy-két évig kihagyni a szülés után, utána már nagyon, de nagyon nehéz visszatalálni.

A másik oldal pedig: neked VAN igényed szexre, és a te igényeidet a feleséged figyelmen kívül hagyja. Ez szükségszerűen önértékelési zavarokhoz, depresszióhoz vezet nálad. Ismerős helyzet, nálam is ez történt, csak nálunk a férfi volt az, aki elutasította a szexet.


Javaslom, hogy sürgősen menjetek párterápiára, de ha nem hajlandó rá, akkor viszont - bármilyen nehéz is - lépj ki a kapcsolatból. Egy látszatházasság minden érintettet megvisel, a gyereket is! Tapasztalat!

2015. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan ezért írtam az előbb hogy párkapcsolati mediátorhoz kell menni, mivel ez egy olyan probléma, amit hiába ültök le ketten megbeszélni, vagy szerveztek egy nyaralást ,hogy majd megoldódik, nem fog.Hiszen még ő sem tudja, hogy mi a baja, vagy nem meri megfogalmazni sem saját magának és főleg nem neked.

Ez ugyanolyan mint egy betegség, hogy érzed, hogy fáj,vagy,hogy nem olyan mint amikyennek kéne lenni,szenvedsz tőle, de nem tudod a betegség nevét, okát és a gyógymódot sem rá.Szakemberhez kell menni.

Vagy mit vársz csodát? Van rá esély, de nem sok.

2015. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem a libidócsökkenésről szól.......

Nem Te vagy az egyedüli férfi aki átéli mindezt, a bátyám is átment ugyanezen, és sérült emberként szállt ki a kapcsolatból. A felesége a szülés után annyira megváltozott, hogy arra nincs jó szó....átváltott "anya üzemmódba" és a férje megszűnt számára létezni. 4 évet húztak még le együtt a gyerek születése után mindennemű érintkezés nélkül, azt a szót hogy csók már nem is ismerték.

Nem hiszek abban, hogy ezt a dolgot párterápiával rendbe lehet hozni,mert ha valamit nem szeretnél csinálni azt soha nem fogod élvezni. Egy kapcsolatot csak úgy lehet rendbe hozni, ha mindkét fél akarja csak a kommunikáció valahogy nem működik megfelelően és emiatt veszekednek. Ha még a veszekedésig sem jutnak el akkor megette a fene az egészet.....jobb békességben elválni.

Ha a párodban is meg van az az érzés hogy változni akar, de nem tudja hogyan, akkor van még esély, ha nincs meg hozzá az akarat sem, akkor teljesen felesleges tovább folytatni.

37F

2015. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!