Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm miatt meg akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miatt meg akarok halni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Nagyon jó volt a kapcsolatunk egyfolytában együtt voltunk 1év 8hónapig.

1 hónapja minden elromlott. Össze vissza hazudgált mindent,szakítottunk aztán én könyörögtem neki,rögtön ismerkedett flörtölt. Én ott sírtam a háza előtt éjszaka hogy jöjjön haza,de ő inkább más férfivel kocsikázott és "beszélgetett"

Aztán én öngyilkos voltam,korházba kerültem,nem jött le megnézni hogy mivan velem. Folyamatosan találkoztunk,aztmondta szeret de nem akar többet.

Aztán kibékültünk párszor,de mindig hazudott nekem,legutóbb egy közös haverunknak küldött melltartós képeket és flörtölt vele,telefonálgattak. De ismét bizonyítani akar 1 napja próbálkozik,de nem bírok benne már megbízni és hinni nekem. Az egy hónapban többet hazudott és vert át,mint bárki más az életem alatt.

Mit tegyek? Nem tudok erről senkivel beszélni.

Nagyonn szeretem,elszakadni nem tudunk egymástól.

19/F.



2015. aug. 12. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak te nem tudsz elszakadni tole, o mar reg elszakadt toled mikor masokkal flortolt meg randizgatott. Egyezz bele egy talalkozoba, szedd ossze magad es mond el neki mennyit jelentett szamodra, es mekkora csalidas volt Minden amit tett. Mond el neki,hogy nem bizol mar benne es,hogy fogadja El vege. Keressen mast akuvel szorakozhat. Aztan allj fel es setalj El. Nehez lesz De igy megmarad a,meltosagod. 19 evesen siman talalsz majd egy jobb baratnot, csak konyorgom miatta ne hidd hogy minddn lany ceda.

18/L

2015. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Vagy elfogadod olyannak amilyen, vagy egyszerűen szakíts vele!!!

Lehet hogy mást keresel mint amit ő adni tud.

Azzal ha megölöd magad csak azt bizonyítod be hogy éretlen vagy egy komoly kapcsolatra. Engem 13 év után hagyott ott a kedvrsem, mert beleszeretett a főnökébe. Tudod mit tettem? Segítettem összecsomagolni, meg a vonatállomásra is kivittem. Ha nem mi degy hogy valakihez ragaszkodsz, vagy szereted!!! A ragadzkodás lehet bretegesen önző, a szeretet , az igazi szeretet önzetlen. Még elötted van az élet! Olyan dolgok várnak rád amit te még csak felfogni sem tudsz ilyen fiatalon, es hidd el nem arra kell törekedni, hogy lerövidítsük az utat, hanem arra hogy minden pillanatát izgalmasan éljük meg! Ha akarsz privátban többet is írok!

2015. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit segít ez a biztatás,de tényleg nem tudom mit csináljak. A lányt imádom minden hibájával együtt.Utolsó,ha nem nagy probléma,megköszönném a privátot. :)
2015. aug. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!