Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, a párommal együtt vagyunk több mint 3 éve. Tökéletes ember. A kapcsolatunk néhány vitát leszámítva nagyon harmonikus, boldog. Egy nappal ezelőtt mintha bekattant volna, hogy nem tudom mit érzek, nem tudom szeretem-e. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy rengeteget utazik koncertek miatt, az utóbbi egy hónapban alig töltöttünk együtt minőségi időt. Soha a három év alatt nem kérdőjeleződött meg bennem hogy ne szeretném, pedig három éve (leszámítva az utóbbi fél-egy évet)szinte minden napot együtt töltöttünk, sosem untam meg. Két nappal ezelőtt jött haza, egymás nyakába borultunk és boldogok voltunk. Tegnap beszélgettünk erről, jeleztem hogy többet kell figyelnünk egymásra, randevúzzunk, bókoljunk egymásnak, szeretkezzünk többet. Miután megbeszéltük, hol úgy éreztem hogy szeretem, hol úgy hogy nem. Mitévő legyek? Nagyon fontos számomra ez a kapcsolat, sosem voltam mással, nem is vágyom rá. Lehet ezen még segíteni, lehet hogy ez csak hullámvölgy? (Tudni kell még, hogy pánikbeteg vagyok, hajlamos a depresszív hangulingadozásokra, azonban erre még nem volt így példa.)

2015. aug. 14. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mondatokon keresztül taglaltad, hogy milyen happy van, mennyire szereted, aztán azt írod, hogy szereted, meg nem is. Mi van? :D


Szerintem amúgy felesleges ilyen gondolatokra fecsérelni az energiád, nincs semmi baj köztetek.

2015. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Várj picit, ha meg tudtok ilyesmiket beszélni és ennyire megvan a bizalom, most már tudja, hogy neked ezek hiányoztak, igyekezni fog, hogy a kedvedre tegyen és lassan majd változik megint a dolog a jó irányba. Adj időt a dolognak, ez nem működik csettintésre :) Most több időt töltötök majd egymással, meglesz a bókolás, a romantika, mindketten tenni akartok érte. Türelem.
2015. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

:D :D


Tipikus példa a női kegyetlenségre. Az én egyik exbarátnőmmel hónapokon keresztül együtt voltam, és ő erőltette ezt a "szeretet" dolgot. (Mert egy előtte lévő barátnőmnél már megtanultam, hogy nem nagyon szabad mondani, különben papucsnak leszel elkönyvelve.) Na mindegy, szóval ő mondta azt, hogy szeret, és ő volt a ragaszkodó, én okosan csak azután lettem ilyen, hogy ő bebizonyította, hogy szeret.


Aztán egy nap e-mailben!! bejelentette, hogy szakít, mert nem szeret. Jól van. Csináljátok csak. Aztán akadjatok ki még ötvenszer, hogy mennyi a nőgyűlölő férfi.

2015. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
3.: ha te "okosan csak azután lettél olyan", hogy ő bebizonyította, hogy szeret- ezt nevezik játszmázásnak. Ne csodáld, hogy otthagyott. Rosszul állsz hozzá az egészhez.
2015. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

# 4 Egy pillanat. Ein moment bitte. Én nem azt mondtam, hogy nem törődtem vele. Szó sincs róla. Csak az előtte lévő barátnőmnél túl ragaszkodó voltam. Ezért el is könyvelt papucsnak. Ki is dobott. A következőnél már távolságtartóbb voltam. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy elhanyagoltam volna. Illetve a szeretlek szót is csak azután mondtam, hogy ő is. Mert ez sajnos alapvető, hogy ha egy férfi ezt kimondja, onnantól kezdve sebezhető.


Én nem látom úgy, hogy helytelenül jártam volna el.

2015. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
5.: és ha a lány mondja először, ő nem lesz sebezhető? Ez elég gyáva hozzáállás, de te tudod.
2015. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

és még a pasik mondják, hogy nem játszmázósak XD kedves 5ös válaszoló csodás példa ennek cáfolására :D


Kérdező, szerintem ez csak kis hangulatingadozás, ne agyalj ezen :) nem lehet egy pillanat alatt úgy kiszeretni valakiből, hogy minden rendben van köztetek.

2015. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6 Nem, mert én sosem hagynám el, ha szeret. Régimódi vagyok, aki azt vallja, hogy a szeretet a legfontosabb. Lehetnek egy kapcsolatban hibák, de a szeretet erejével ezeket meg lehet oldani. Azt hiszem remekül bizonyítja az állításom az, hogy a négy barátnőm közül egyet hagytam el én, és engem háromszor hagytak el. Az első barátnőm volt az, akit elhagytam. Fiatal voltam, és hibáztam, beismerem. Meg is bűnhődtem érte rendesen...


És gyáva, persze. De okos is. Védelmi mechanizmus. Mindenki úgy marad életben, ahogy tud.

2015. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy teljesen jogos volt az elővigyázatosságom. Ahogy írtam, később e-mailben szakított azzal az indokkal, hogy sosem szeretett.
2015. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te belehalsz egy szakításba? Az kemény...:D
2015. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!