Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm 2 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm 2 napja szakított a barátjával! Azóta nem lehet vele semmit csinálni, suliba nem jön, és tiszta depi! Mit csináljak vele? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, a barátnőm most szakított a barátjával(19). Nem voltak húzós ideig együtt,(4,5 hónap) de már úgy jöttek össze, hogy a barátnőm évek óta szerelmes volt, vagy szerette ezt a fiút. Mint írtam nem jött suliba, amikor hívtam nem vette fel, és mikor meglátogattam, ajtót nyitott, és sírva visszafeküdt az ágyába. Fényes nappal. Nem eszik, nem iszik...teljesen belebetegedett volna? Nagyon rossz őt így látni, segítenék neki, de nem hagyja! Beszélni se lehet vele...A fiúval beszéltem, ő azt mondta tényleg nem akarja már folytatni...Ráadásul évfolyamtársak vagyunk suliba, ugyan azokon a napokon vagyunk bent. Most mit tegyek vele? Nagyon sajnálom!:(
2010. márc. 9. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Az idő majd meggyógyít mindet, türelem.
2010. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes a barátnőd!
2010. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nem terhes a barátnőm...

Persze meggyógyít, de ilyen állapotban akkor sem hagyhatom...Ha csak ránézek, én is sírok vele! De én miatta!:(

2010. márc. 9. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegény... Én is átestem ezen :D Ma már csak röhögök rajta... Legyél sokat vele, tereld el a figyelmét, menjetek vásárolni, sétálni, csavarogni. Csináljatok bármit, csak ne gondoljon a fickóra.
2010. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
türelem kell....nekem is ilyen volt,azaz,a barátommal szakítottunk,vagyis ő mondta ki véglegesen,hogy legyen vége.3 hónapig voltunk együtt.nekem is két napig nagyon rossz volt,sokszor rámjött a sírás,de mára már beletörődtem.mondjuk,szerintem jól tettük,hogy vége lett a kapcsolatunknak,mert a végén szerintem már mindketten csak kedveltük egymást.a személyisége hihetetlenül tetszett,és azt hiszem ezért fájt,hogy mára már vége.először kicsit hihetetlen volt,hogy vége,de nyugiiii idővel a barátnőd is túlteszi magát rajta,csak fel a fejjel.van más pasi is a világon(ez tényleg igaz,bár ezt vagy egy hónapja még nem így gondoltam)idővel majd meglátod jobb lesz sok sikert!
2010. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem két arca!Nem segíthet csak az idő múlása!Senki nem tudja kikergetni a másikból a benne felgyűlt érzelmeket,majd szép lassan apadni kezd magától(vagy nem,de akkor már tényleg baj van!Addig viszont eltelhet 1,2,3 év is amíg ez kiderül!!!)
2010. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb elmúlik. Addig viszont vigyázz rá, nehogy valami hülyeséget csináljon...
2010. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!