Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kiakadok a barátomra, de ha szóvá merem tenni az már támadás?

Figyelt kérdés

Hetente többször találkozik a barátaival, míg velem max heti 1x vagy kéthetente. Értem én, nem akarom eltiltani, támogatom, hogy járjon el mindenhova, de örülnék neki, ha rám is legalább ennyi időt tudna áldozni. Az egyik barátja kedvéért kivett ezen a héten egy szabadnapot, én 2 hete kérem, hogy az évfordulónk alkalmából (ami NEM munkanapra esik) ne menjen be dolgozni, mert ő szerinte szükséges, mert el lesz maradva.

Szóba hoztam kétszer, hogy szeretném ha velem is többször, több időt lenne együtt, mint mondjuk a barátaival. Ezt támadásnak vette, hogy féltékeny vagyok rájuk, el akarom őt tiltani, ne akarjam megszabni, hogy mit tesz szabadidejében. Jól van.

Tegnap be akart menni dolgozni, mert hétfő a határidő. De egy barátja felhívta, hogy találkozzanak, így mára maradt a munka (ma találkozott volna velem), bocsi... Este még felajánlotta, hogy leutazhatok hozzá ottaludni (és reggel munkába menet én is mehetek haza), de akkor már megígértem egy családtagomnak, hogy hajnalban segítek neki, nem szerettem volna lemondani.

Ajánlottam egy helyet jó pár hete, ahova mehetnénk majd a szünetben. Felajánlottam, hogy én állom a vonatjegyet oda (ami drágább), ő meg keressen szállást. Eredmény? Most nekiállt keresni, az összes hotel foglalt, ő nem hajlandó panzióba menni, máshova nem jó. Budapesten nem szeretne maradni, nálam utál lenni, nekem már látni sincs kedvem, mondjuk ő se keres már.

És ha szóvá teszem, akkor már korlátozni akarom :(

Nem tudom mit tehetnék.


2015. aug. 16. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sok olyan válasz fog jönni, hogy szakíts vele. Itt mindig ez a megoldás. De én azt mondom, hogy van rá magyarázat. Az, hogy téged elhanyagol nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem pont azt, hogy bízik benned. Bízik abban, hogy te nem fogsz emiatt haragudni. Míg a barátaival nem lehet tárgyalni.
2015. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis minek szenvedtek egy ilyen "kapcsolatban", ha gyakorlatilag egyikőtök sem akarja látni a másik?
2015. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert szeretem. Minden nap felhívjuk egymást, beszélgetünk órákig, ezt kivéve nincs gondunk, személyesen meg még mindig a rózsaszín felhő van.

Csak besokalltam már, hogyha látni akarom, akkor itthon kell ülnöm, a telefonjára várva, hogy találkozunk-e ezen a héten. Próbáltam érzékeltetni vele, elmentem a barátnőimmel ilyenkor, de a végeredmény annyi lett, hogy 1 hónapig nem találkoztunk.

2015. aug. 16. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit egyoldalúnak érzem a kapcsolatotokat. Mintha te többet lapátolnál bele, mint ő. Bár, ha azt írod, hogy neked már látni sincs kedved, és ő sem keres, akkor nem értem, hogy hol a szeretet köztetek.
2015. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!