Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha a jelenlegi barátnőtök amikor még ismerkedtetek egy sráccal lakott együtt egy ágyban egy albérletben?

Figyelt kérdés

...továbbá kiderült, hogy le akart feküdni vele a srác. Pedig van és volt is neki akkor is barátnője.

Természetesen titkolni próbálja barátnőm, csak nemtudom h azért-e hogy nehogy kellemetlen legyen ez neki. Vagy pedig hogy összejárhasson vele.

Először még csak annyit mondott az ismerkedésünk idején, hogy barátnőjével lakik együtt. Utána már bontott kotont találtam az ágy alatti srác táskájában.

Ez így bennem megfogalmazódik, de nem találok rá választ és kicsit aggaszt, hogy ez ügyben miért nem volt Velem őszinte a barátnőm.

Ti mire gondolnátok?



2015. aug. 16. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hahaha :D
2015. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Azonnal kidobnám. Mikor tanulják már meg a nők, hogy tisztelettel kell velünk bánni?
2015. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit nyúlkálsz a srác táskájában?

Amúgy meg tök mindegy, mi volt előtted, -de szerintem a hazugság nem nagyon fér bele egy párkapcsolatba.

2015. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Ez nekem elég zavaros egy story.

Miért aludna egy erkölcsös nő egy "idegen" pasival egy ágyban?

Rászorult mert nem volt másik fekhely?

Ráadásul hazudozik is.

Nem akarok látatlanul ítélkezni senki fölött(mert jogom sincs hozzá),de szerintem nagyon ne gabalyodjál bele a dologba.Legyél résen!

F40+

2015. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Most olyan nincs valaki valakivel egy àgyba fekszik nincs szex.
2016. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
Én sem szeretem a használt árut,nem tehetek rólla.
2018. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ágy alatti srác :)))
2018. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!