Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett valaki más, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett valaki más, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több éve együtt vagyok a barátommal, de megtetszett valaki más. Próbáltam kiverni a fejemből, de olyan érzések vannak bennem mint amit a párom iránt éreztem még a legelején. Döntésképtelen vagyok, mert rettentően sajnálnám őt elhagyni és félek, hogy megbánnám. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?
2015. aug. 17. 04:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Probalj meg minel tobbet kihozni a kapcsolatodbol, amit meg lehet es ha nem megy, akkor lepj.
2015. aug. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat en is ebbe a cipőben vagyok sajnos...
2015. aug. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy boldog a mostani kapcsolatodban akkor válts. Esetleg találkozz párszor kettesben azzal a valakivel, ismerd meg jobban. Valószínűleg csak egy fellángolás, ha az akkor hülyeség lenne mindent eldobni érte, de ha esetleg jobban éreznéd magadat vele mint most akkor már megéri (szerintem).


22f

2015. aug. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ismerem őt, és a baj, hogy régebb óta tetszik, csak nem akartam elfogadni.

Most úgy döntöttem, kérek egy kis időt, hogy rájönnek, mi ez. Nem látok más megoldást :(

2015. aug. 17. 06:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hajnalban sem tudtál aludni emiatt, akkor elég komoly szituáció lehet. Hány éves vagy?
2015. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nnomost ha a pároddal is csak a legelején érezted úgy, akkor ezzel az új versenyzővel miért is lenne másképp?
2015. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

19. Igazából több, mint két napja nem aludtam emiatt.

Utolsó: A kérdéshez ezt nem érzem kapcsolódónak

2015. aug. 17. 23:12
 8/11 anonim ***** válasza:

"de olyan érzések vannak bennem mint amit a párom iránt éreztem még a legelején"


Ezt te írtad.


Szóval az a kérdés, hogy szerinted várható-e más történet az újjal, mint a régivel?

2015. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem ezt honnan kéne tudnom. De ez egy teljesen más téma, még ha várható is, nem változtat a mostani helyzetemen.
2015. aug. 18. 22:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a hármast felpontoztam, osztom a véleményét.
2015. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!