Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen másfél éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen másfél éve nincs párkapcsolatom?! L

Figyelt kérdés

Több mint 1 év után már magányosnak érzeztem magam, most napról napra egyre rosszabb. Pedig ismerkedem, randik vannak, csók is volt ezalatt az idő alatt.

Ismerősök folyton csodálkozva kérdezik, hogy nekem miért nincs barátom. Mikor szerintük szép vagyok és egyetemre járok.

Az okát nem szoktam megmondani nekik. Szerintem az lehet az oka, hogy ebben a korban már a következő párkapcsolatommal komolyat terveznék, minimum összeköltözés. Meg többet és komolyabb dolgokról lelkiznék, mint tini koromban. Ezeket pedig úgy érzem nagyon meg kell válogatni, hogy kivel lehet. Mostanában kezdem úgy érezni, hogy még évekig nem lesz párom, már a randizáshoz is egyre kevesebb kedvem van. Valaki járt hasonló cipőben? Mi lett, talált pár? Mennyi idő után?

A leírtakkal kapcsolatban bármilyen hozzászólásnak örülnék!



2015. aug. 17. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Másfél éve 21 éves vagy?


Ismerőseid szerint egyetemre jársz?


Nincs itt semmi keresnivalóm.

2015. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem ezt írtam, olvasd el újra.
2015. aug. 17. 08:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért egyből ne akarj összeköltözést. Milyen komoly dolgokról szeretnél lelkizni?
2015. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Dehogy egyből. Csak már úgy bennék bele párkapcsolatba, akivel el tudnám képzelni, hogyha minden jól megy akkor majd később.

A mélyebb érzéseinkről, bármivel kapcsolatban.

2015. aug. 17. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy azok a férfiak, akik meg tartós kapcsolatot szeretnének, meg vannak bélyegezve azzal, hogy unalmas, kiszámítható, stb. Eleinte izgalmas, aztán meg kell az új, de legyen mindig izgalmas. Egy idő után kiismerik egymást, és akkor már nem lesz újdonság egyik a másiknak. És akkor? Jöjjön a következő?


Nem rád mondom kérdező, nehogy félreértsd! :) Csak sokszor olvasni ilyeneket, amikor nők, férfiak tartós kapcsolatra vágynak, aztán később meg nehéz mit kezdeni a kiszámíthatósággal, meg a válságokkal. Nehéz olyat találni, akivel működik is a dolog, de azért vannak jó példák, és jó ezekből erőt meríteni. :)

2015. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de elképzelni se tudom, mit lehet felnőttként többet lelkizni, mint tinikorban mikor már az is probléma volt ha keresztbe állt két hajszálam, már ez elég volt egy apokalipszisre.


Egyébként pedig ha csak randizgatsz honnan tudod előre, hogy a későbbiekben az adott sráccal nem lehet majd lelkizni? Én úgymond vadidegenekről ezt sose tudtam megmondani. Nem véletlen, hogy az eddig kapcsolataim mindig barátságként indultak vagy haveri ismeretségből. Elméletben a párodnak a legjobb barátodnak is kellene lennie, és akkor már a "lelkizés" is menni fog. Plusz 21 évesen neki ugrani, hogy csak is komoly kapcsolat és összeköltözés.. hát.. szerintem egy normális ember így gondolkozik, hogy a későbbiekben ez lesz, de ha korodbeliekkel ismerkedsz ezzel maximum halálra ijeszted, hogy rögtön ilyen nagy elvárásaid vannak. És mi van ha mégse passzoltok? Már nem is kezdhetnek kapcsolatba veled, mert te csak olyannal jössz össze, aki már villogtatja az eljegyzési gyűrűt kb.?


25 vagyok, de még sose kerestem így kapcsolatot. Úgy igen, hogy nem egyéjszakás barátnő szeretnék lenni vagy az aktuális ürítőlyuk, de egyébként pedig úgy voltam vele majd alakul, ha minden stimmel és azonos a világképünk (tehát a jövőben házasság, gyerek szerepel a "listán" és nem csak bulizás) és megvan a közös hang, akkor ahogy mélyül és alakul a kapcsolat majd eljutunk az összeköltözés lépcsőfokhoz is. A mostani kapcsolatomban ez kemény 6 hónapot jelentett és ~2,5 éve együtt élünk. Pedig belőle pont nem néztem volna ki, hogy ilyen hamar szóba hozza a témát, hogy mi lenne ha.

2015. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én még az életben nem találtam olyan nőt akivel lehetett volna komolyabb dolgokról beszélni. Ill volt akivel lelkiztem, de az utána leszarta a fejemet, meg volt egy másik, de az álomvilágban élt.
2015. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

,,mint tinikorban mikor már az is probléma volt ha keresztbe állt két hajszálam, már ez elég volt egy apokalipszisre." ez hisztizés, nyávogás. Nem a mennyiség a lényeg, a lelkizésnél, hanem inkább a minőség. Hogy miről folyik a szó. A tinik lelki problémáit szerintem jóval többen megértik, mint a felnőttekét. Mert a tini problémák,érzések nem igazán összetettek. Én pedig néhány találkozó után meg tudom állapítani valakiről, hogy mennyire értelmes, toleráns, érdeklődő, stb. Főleg ezeken múlik, hogy a későbbiekben lehet-e vele komolyabban beszélgetni.

Senkinek nem mondom rögtön az összeköltözést, mint elvárást. Eljegyzési gyűrűről pedig szó sincs!

2015. aug. 17. 09:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először legyen munkád, legyen saját kereseted, utána akarj összeköltözni. És valahogy úgy tűnik h sok embert kevésnek tartasz magadhoz.
2015. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Természetesen, mikor máskor?

Ez így van, de cserébe akit jónak tartok az különlegesnek érezheti magát. Meg persze nagyon megbecsülöm, hiszen nem átlagos.

2015. aug. 17. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!