Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért szeretik annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért szeretik annyira észben tartani és ünnepelni az év-, és hónapfordulókat egy kapcsolatban? És miért tör ki a balhé ha a srác elfelejti, vagy nem lelkesedik ennyire ezért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Így vagyunk összerakva. A hónap fordulót az első évig én is számontartottam, mert nagy dolog volt, hogy hű már 1 hónap, 3 hónap, 6 hónap, 9, és juuj 11 már csak egy hónap és egy év. Azóta meg maximum a féléves eszembe jut (pont aznap költöztünk össze), megemlítem neki, összemosolygunk, megy a nap tovább, de az évforduló más. Azt szeretem ha emlékszik, előtte egy héttel már mondom neki, mert tudom, hogy elfelejti, de ha szólok biztos nem úgy jön aznap haza, hogy azt hiszi egy tök átlagos hétköznap-hétvégi nap van. Ez kb olyan, mint a születésnap. Ott is szereti az ember ha emlékeznek rá, ha ünnepelik. Az évforduló a kapcsolatunk születésnapja. Aki nem szereti a születésnapját se, az nem fogja érteni az évforduló miatti örömködést se.


De a balhézást sose értettem egyébként. Én inkább szomorú lennék, hogy ennyire nem érdeklik az érzéseim, hogy velem örüljön annak, hogy egy újabb csodás évünk volt együtt. (a kapcsolat halála, amikor az ember már úgy gondol rá, hogy "na, egy újabb év...")

2015. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magam nevében tudok nyilatkozni, tiniként voltam ilyen, aztán ez változott és már nem vagyok híve az ilyen "ünnepeknek", ki tudom mutatni enélkül is az év bármely napján, hogy szeretem a párom. Igaz emiatt sosem rendeztem balhét, ha anno el lett felejtve, ez kicsit éretlen dolog.

Szóval nekem nem tragédia és nem is igénylem már.


Persze vannak, akiknek ez fontos, el tudom fogadni, ők ilyenek, de ezen balhézni, hát igen fura. Meg kéne beszélnetek és kompromisszumot kötnötök. Megérteni kinek miért fontos és miért nem, így könnyebb lesz megegyeznetek.

2015. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Korfüggő! Fiatalok még ragaszkodnak a fordulókhoz
2015. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim is tartottak házassági évfordulót ugyhogy nem kor függő. Mi is tartjuk megemlekezes szinten de volt hogy mindketten elfelejtettuk es masnap jutott eszunkbe ;) nem volt tragedia van aki fontosnak tartja az valoszinuleg mas unnepeket is jobban megel. En pl a karacsonyt imadom de van akinek az sem nagy szam. Na hat sokfelek vagyunk - nekem egy volt a fontos hogy az en masik felem tenyleg a masik felem legyen es ne egy olyan valaki aki mindenben mas igenyu. Ennyi. :)
2015. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!