Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "szánalmas" ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "szánalmas" ha egy 44 éves férfi nem képes megmondani a nőjének hogy vége és inkább lerázza? (előbb rossz kategóriában volt)

Figyelt kérdés
Nem értem tényleg, nem lenne egyenesebb? Vagy 4 év egyedüllét után alkalmazkodik, hogy hirtelen lett az életében egy nő? ő 44F én 25N és igen apakomplexusom van mielőtt bárki rákezdene, tisztában vagyok vele.
2015. aug. 17. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem meglepő ez a viselkedés egy olyan 44 éves "férfi" esetében, aki a ilyen fiatal nőkkel van. Nála sem stimmel minden, hidd el.
2015. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt észre vettem, hogy valami nála se stimmel, és kezdem érteni a volt neje miért lépett le egy másik pasival..
2015. aug. 17. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
40 évesen egy 21 éveset hülyíteni sem éppen normális. Mégis mit vártál? Öregszel, neki meg kell a friss hús
2015. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát igazad van.. csak gondoltam hátha van gerince elmondani, hogy más kell.
2015. aug. 17. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gerinchiány, nem a kor teszi.

Éltem, minden komplexus nélkül ekkora különbséggel, 15 évig - nem is emiatt lett vége.

2015. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 köszi :D ez az, hogy a kor különbség nem mentség. ennyi idősen érettebben gondolkodik valaki azt várná el az ember.
2015. aug. 17. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok: nem az írtam, sőt azt se, hogy a bunkóságra volna mentség :D
2015. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas de nem vagyunk egyformák. Lehetnek bunkók/úriemberek is az öregek és fiatalok között is. Ez nem kor, hanem neveltetés és hozzá állás kérdése. 38/F
2015. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom azt én írtam :D neked meg igazad van.. attól hogy ekkora a különbség nem fair így viselkedni mert attól még lehetett volna egy boldog kapcsolat ha a megjavítjuk és nem az eldobjuk alapot követi.
2015. aug. 17. 15:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Így nem fair viselkedni, - senkivel, fiatalabbal sem idősebbel sem, egykorúval sem.

Nem kor teszi: van, aki bunkó, van aki nem.

A magyarok egyébként elég gyengék a rossz hírek közlésében, a bocsánatkérésben...

2015. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!