Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves vagyok, és van egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves vagyok, és van egy 14 éves barátnőm, nehéz szót érteni vele - bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Még mielőtt megkapom a pedofilozgatást, igazából nem így indult a dolog. Egy problémás lány volt, aki nagyon nagy segítségre szorult, és szárnyaim alá vettem, és végül beleszerettem. Aztán ő belém.

Mit gondoltok erről? Lehet ennek jövője? Volt valakinek ilyen jellegű párkapcsolata?


2015. aug. 18. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
volt ilyen már nekem is de nem volt hosszú életű dolog
2015. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Te beteg vagy, még egy 25 éves is túl idős lenne egy 14 éveshez. Mit csodálkozol, hogy nehéz érteni vele? Hisz még gyerek.. nem párkapcsolatban vagytok, max apapótlék vagy neki.
2015. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egészséges. Sürgősen koccoltasd le magadról, de először neked kell róla leszállnod ilyen téren. Beszéld meg vele ezt.
2015. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet jövője, ugyanis benned a védelmező apatigris kapcsolat be a lány elesettségét látva, ő pedig pont ugyanígy, apaként szeret téged, még ha meggyőződése is, hogy nem így van. Nem csak az életkorotok, hanem az élethelyzet sem tesz lehetővé egyenrangú kapcsolatot kettőtök között.
2015. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

A szeretet megfelelő szó rá! De szerintem össze vagytok zavarodva, keverednek az érzések és a fogalmak bennetek.

Irod, a szárnyaid alá vetted.

Ha jól sejtem. Egy meghatározhatatlan furcsa érzés van köztetek. De ez nem szerelem! Igaz könyen összetéveszthető.

Erre ment rá a kapcsolatom. Most már tisztában vagyok vele. A 14 éves lányban is keveregnek az érzések. Nincs tapasztalata! Rád bizza a titkait. De olyanokat amiket szüleire, barátaira, szerelmére se bizna! Rád bizza a legnagyobb titkot! Az életét!

Van felelősséged! VIGYÁZZ!

2015. aug. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az életkorban ez túl nagy korkülönbség. Fizikálisan meglehet a vonzalom, de egy 28 éves férfi (jó esetben) egész máshol tart fejben, mint egy 14 éves tini. Azt írod, problémás volt. Valahogy úgy képzelem, hogy a lánynak elég sok gondja van az életben, és ezért lelkileg, érzelmileg kiszolgáltatott állapotban van. Ebben az esetben Neked kellett volna okosabbank lenned, és elhárítani az ilyen irányú közeledését. Én 22 évesen ismerkedtem egy 15 évessel. Mikor megtudtam a korát, azonnal visszakoztam. Nekem az sem fért bele.
2015. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leon, Leon...
2015. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én összejöttem egyszer egy 16 éves lánnyal akiről azt hittem hogy 20 éves (sok smink alatt nem látni a kort és nagy mellei voltak).


Mindenesetre akkor jöttem rá hogy nem fog működni a dolog amikor megkért hogy vigyem be suliba reggel.

2015. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14 éves kislányon mi a francot tud szeretni egy 28 éves "férfi"?????

Komolyan nem tudom megérteni az ilyen embereket.....

2015. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hamvas kis punciját, mi mást tudna szeretni :>
2015. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!