Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki meg tud változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki meg tud változni, azért akit igazán szeret?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, csak ő nem...
2015. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez hülyeség, az alapjellem ritkán változik.

Ideiglenesen sokan meg tudnak változni, de tartósan csak belső indíttatásból, nem valaki kedvéért.

2015. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Együtt változni lehet esetleg, de hogy én a másikért? Az ilyen dolgok nem szoktak működni, hacsak nem vmi szenvedély beyegségről van szó.. De abban az esetben is csak a másik elfogadásával lehet és segítségével.
2015. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Az emberek csak önmagukért tudnak változni, másért nem! Én amúgy sem akarnék olyan emberrel kapcsolatot, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, hosszú távon ez nagyon komoly lelki problémákhoz vezet. (Sajnos tapasztalat.)

Ha olyan tulajdonságai vannak valakinek, ami a párkapcsolatokban problémát okoz, akkor ELŐBB változtasson magán, és utána kezdjen kapcsolatba. Ne a másiktól várja el, hogy "mentse meg", mert nem fog menni.

2015. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# 2: Az alapjellem is tud változni, de csak komoly beavatkozással, több éves pszichoterápiával.
2015. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű...

Mindenesetre ha erőszakkal akarod megváltoztatni, borítékolható a szakítás.

2015. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) csak erdekeltek a velemenyek:)
2015. aug. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!