Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról most derült ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról most derült ki, hogy több mint 100 lánnyal volt előttem. Teljesen ki vagyok bukva. Téged ez zavarna? Hogyan tegyem túl magamat ezen?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Most merte csak elmondani, mert félt, hogy ha az elején derül ki szakítok vele. Ő 29 éves, én 18. Mióta együtt vagyunk biztosan nem csalt meg, mert az egyik ismerősöm is kikezdett vele és elutasította, melyet el is mondott. Azt mondta, hogy ennek örüljek, mert kiélte magát, lenyugodott és soha nem fog megcsalni. De ezt akkor sem tudom így felfogni.
2015. aug. 18. 11:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mielőtt még azt kérdeznétek, hogy hogy jött nála ennyi össze: 14 éves kora óta csajozott, szinte minden héten min. 2x elment bulizni. Összes jelentős társkeresőn fent volt. Utcán is leszólogatta a csajokat. 14-40 között minden jó csajnál kezdeményezett.
2015. aug. 18. 11:36
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna.. Az egvilagon semmi kozom hozza, hany not dontott meg a multban.


Siman lehet, hogy a baratomnak is megvolt ennyi, nem erdekel meg annyira sem, hogy rakerdezzek :) A mulja a multja, hulyeseg ezen agyalni.

2015. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt kizártnak tartom a százat. De tegyük fel, hogy költői túlzáson túl is sok volt.

Ez elég gusztustalan, de ez van. Vagy elfogadod, vagy elhagyod. Attól, hogy csomó nővel volt, még megcsalhat, ahogy az is, aki csak egy nővel feküdt le előtted.

Az megint más kérdés, hogy mit akar egy közel harminc éves férfi egy most érettségizett tinilánytól... ne haragudj, de én nem tudnám komolyan venni. Ha nektek van közös témátok, az elég szomorú rá nézve.

2015. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Blade Bone ***** válasza:
74%
Ha csak nem nemibeteg, akkor nem értem mi bajod, lehet nagy ez a szám, de mivel veled normális és nem csalt meg, így ezzel nem lenne szabad foglalkoznod!
2015. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Áruld el neki, hogy neked is volt már 200. (Figyeld az arcát közben!)
2015. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem oszd el néggyel azt a százat..
2015. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Prostizott is, úgy hogy biztos a több mint 100.
2015. aug. 18. 12:00
 8/23 anonim ***** válasza:

Zavarna e, ha 100 ember megdugta volna a bnőmet?


Igen zavarna!

2015. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
Azért az, hogy semmi köze hozzá túlzás. Ha 10 lenne még talán nincs köze hozzá. De itt már olyan mennyiségű együttlétről van szó, amiből akármilyen baja is lehetett volna. Gusztustalan és felelőtlen dolog. Érzelmileg mi baja van? Miért nem volt elég neki egy stabil kapcsolat? Most miért kezd egy kislánnyal? Mert elég naív hozzá, hogy ezt benyelje? Nagyon is van hozzá közöd, mert a HPV-től kezdve akármit elkaphattál tőle. Korrekt lett volna előtte közölnie, hogy átment a fél városon, prostikon meg minden.
2015. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavarna,mert több mint a tízszeresével voltam együtt,csak ezt nem hangoztatom.Egy bizonyos kor felett nem az az első kérdés hány emberrel voltál együtt,nem ez a legfontosabb,és nem vájkálunk a múltban.Jól mondta különben,csak 18 évesen általában mindenki ezen agonizál.
2015. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!