Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a maximum, amit eltűrtetek a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt megcsalásra, verés, bármiféle megalázásra...
2015. aug. 18. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hónapokig vártam rá, mert ő eltűnt és nem lehetett elérni.
2015. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltakat egyszer sem tűrném el. Meg úgy általában a megalázásnak semmilyen formáját, de a verés/megcsalás pl. azonnali szakító ok.
2015. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál nem is értem. Egyetlen egészséges, normális nő sem tűri el ezeket! Nálam az indulatos, oda nem illő hangsúlynál már határ van. A tiszteletet megadom és el is várom, verbálisan és tettekben is.
2015. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert én eltűrtem a folyamatos megcsalást, a gruppen szexet, az önbizalmam teljes elvételét, a füvezést, rángatást, lökdösést, hála istennek, amikor ittas vezetés és drog miatt karamboloztunk ki dobtam... akkor én nem számítok normálisnak?!
2015. aug. 18. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem turnem el. Sot, a feltekenykedest, dolgaim kozott kutakodast, bizalmatlansagot, barmifele korlatozast sem. Ha en kepes vagyok megadni a maximalis bizalmat (pedig csaltak mar meg, stb), akkor ugyanezt elvarom a masiktol is.


Te is tudod, hogy baromira nem normalis ezeket elturni, amiket felsoroltal, megis mi a kerdes?

2015. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem számítasz normálisnak, Kérdező.

Miért?

2015. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy normális. Akivel ezeket meg lehet tenni, annak baja van.
2015. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A mostani párommal: kapcsolatunk kezdetekor ideköltöztem hozzá majd 1 hét mulva szakítottunk mert én befordultam(szomszéd kisszobába költözött az exe akivel kb úgyszint 1-2 hétig volt) aztán itt maradtam nála, bele szerettem és indultam is a leejtőn..ő jött azzal hogy bizalmatlan mert az ex menyasszonya mennyiszer megcsalta és nem akar kapcsolatot(tény tényleg csúnyán elbántak vele)3 hónapon keresztül voltam csak itthon a barátnője, de itthon mint egy normális pár..eljártunk bulizni stb...aztán össze jött egy ilyen ments vár csajjal aki nagyon tetszett neki voltak együtt kb 3 napot a csaj jól kihasználta 2x le is feküdtek abból 1x itthon is voltam...persze az idő alatt köztünk semmi, de mégis úgyan úgy ment a csók köszönéskor stb..amikor össze jöttünk normálisan az első hónap után megkaptam h húzzak el dolgozni mert ő nem fog tovább eltartani(eddig sem tartott el, csak épp nem dolgoztam hanem apum pénzelt)

Mára tök jól megvagyunk de azért tudnék mesélni a megalázásról:

lement nélkülem piálni azt hallgattam h vmi haverjának a csaját dobálta meg letaperolta közben a seggét úgy szóltak rá.

fészen csajok kép alá írkál h gyönyörű vagy stb stb mert hogy ő leírja csak a véleményét.

Elvárja h mindent jelentsek be, pl: ha ő nincs itthon és hozzám átjön valaki, de ő már bukott le azzal h nem voltam itthon és vmi barátosnéja itt volt..Hallgatom hogy milyen hisztis vagyok amikor csak annyit kérek hogy foglalkozzon velem ne csak a gép előtt üljön akkor jön a válasz rá hogy miért egymást nézzük?

Ágyba kávé, én töltöm a cigijét, én csinálom a kajáját, én takarítok, de köszi néha besegít én mosok én etetem az állatokat és dolgozok 3 műszakban, ha én veszek itthonra olyat ami kell pl 8000 ft értékben sampon ect az baj spórolni kell másra kell a pénz míg ő vígan beugrik venni magának cigit..(egy számlán vagyunk és nála van ált a pénz)

Egyszóval nem te vagy a leghülyébb nekem elhiheted :)

2015. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha nem értem, milyen nők vannak, - de hát akkor se volna pofám ilyeneket kihasználni.
2015. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!