Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
18 éves egyetemista lány vagyok, és van egy nálam idősebb 26 éves párom aki külföldön dolgozik. Ő nem hajlandó a nyaralásokat vagy például fesztiválok árát közösen fizetni, én viszont ragaszkodom, ha a sajátomét és/vagy a szállás felét zsebpénzemből fizetni. Mindig mondja, akkor hajlandó a közös fizetéstre, ha majd lesz munkám és pénzem. Ti kinek adnátok igazat? Zsebpénzem van, állni tudom azokat a nyaralásokat.

2015. aug. 18. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki.
2015. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek! Ő gentleman, te pedig nem akarod kihasználni.
2015. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felajánlod, hogy állaod a részed, az nagyon szép tőled, és azt hiszem, így is helyes. Viszont ha ő akarja állni, akkor meg kell neki engedni.
2015. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
A szüleid helyében inkább diákmunkára küldenélek,ennyi zsebpénzt biztos nem adnék.Egyenlőre nem a saját pénzedből szeretnéd állni ezeket a dolgokat,könnyen szórod úgymond.Egy kis szalagmunka kellene neked 12 órában megfeszített tempóban,az ez után kapott fizetést,kíváncsi lennék mire költenéd :D A párodról nem mondok véleményt,tipikus balek.
2015. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem neki. A zsebpénzed lehetőleg csak vészhelyzet esetén költsd el.
2015. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na látjátok? És még azt olvasni itt, hogy a nők milyen anyagiasak és lám itt az ellen példa,hogy a csávók között is mennyi ilyen van!
2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2-es írta, mindkettôtöknek. :)
2015. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Neked, a srác csak el akar nyomni.
2015. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:07, senki nem mondta hogy nincs. Az arányokat nézd. Minden anyagias pasasra jut úgy 9000 anyagias nő, szóval nó komment.
2015. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!